Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][HOT] Zombie Escape. Uciekaj lub zgiń.


woper23455

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|


|


|


|


|


 R


 E


 K


 L


 A


 M


 A


|


|


\ /


 


 


zombieescape2_zpsc2bb007a.png


 


UgZsaLc.png


Witam. chciałbym wam zaprezentować nowy serwer który powstanie między 24-27 listopada. Daty sam jeszcze nie znam ponieważ muszę dopracować wszystko na ostatni guzik.


 


 


n2ltm9.jpg


Dobrą zabawę


Miłą atmosferę


Dogodny kontakt z administracją.


Wiele nowości


Wiele konkursów


I wiele,wiele więcej.


 


 


UgZsaLc.png


 


Nowości Serwerowe:


 


1.Na naszym serwerze znajdziemy wiele różnych nowych map na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


2.Na serwerze występują nowe modele zombie a także ludzi.


3. Nowe modele granatów a także ich funkcje.


 


 


 


UgZsaLc.png


Planujemy Dodać:


 


1. Nowe modele broni.


2. Ulepszonego vipa.


3. Wiele konkursów serwerowych.


 


 


4. Ciekawe pluginy na serwer.


 


 


Poszukujemy administracji na serwer. Wszystkie informacje na temat serwer będę umieszczał w tym temacie. Planujemy wkupić reklamę serwera dla podniesienia aktywności graczy.


 


Dziękuje za obejrzenie prezentacji liczę na dużą aktywność w tym temacie.


 


 


18754698932629704339.png


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Opublikowano

Niestety, przepraszamy ale z przyczyn technicznych ze nie wypali za to pracujemy już nad serwerem cod 101 hard exp dużo zabawy/klas/questów Na 100% będziecie zadowoleni z serwera. Prezentacja na mpc jutro już powinna być start także jutro. mamy ukończone juz 60% pracy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...