Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera z dużą ilością graczy


kiramira

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Na PL'u nie da się już grać kiedy jeden z graczy wbił lament 28, więc szukam jakiegoś zaludnionego serwera.. Macie może jakiś?

Opublikowano

GM ustawia kowala, ciekawe( pomyślał " co on pieprzy...") powiem ci jeszcze g*wno prawda... Byłem na mortalu jak viviek wbił tego lamenta nic nadzwyczajnego chciał zjarać 25 wbiło na 28 i tyle zarobił 2.5 kafla i lament 24 od coyota dla ciekawych. Co do priva polecam p4story fajna atmosfera, dużo ludzi, prawie jak stary pl 

Opublikowano

Vivek propsy ! Ps Nie trzeba ustawiac kowala ,zeby wbic 28 ;) jest pewnie value z 3 na wbicie z 25, wiec jest to mozliwe, predzej czy pozniej musial ktos wbic :) 

Opublikowano

vivek kusza 28, sardyn kusza 28 bon A !! 16 speed, centty kusza 26 ss, lacost top 28, Wujcio Jankes kusza 25 nowa pozdro na łazarkim z mortala :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

vivek kusza 28, sardyn kusza 28 bon A !! 16 speed, centty kusza 26 ss, lacost top 28, Wujcio Jankes kusza 25 nowa pozdro na łazarkim z mortala :P

Jest czym sie chwalic kusza bon A ;) 

zapraszam Xhadra nick 1337Exez 27 SSS ;p

518831445005751729602.png

Opublikowano

jest  czym sie chwalić  bo kusza była 3/5 czyli ilosc do przebicia a zapewne ta exeza jest 5/5 czyli po patchu do dupy :P pozdrawiam Wujcio jankes :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...