Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer byście wybrali na wersję 10.41


Yogi

OTS pod vers 10.41  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ serwera byście wybrali pod wersje 10.41

    • Real Map
      3
    • Evo
      2
    • RPG
      1
    • War
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Witam, chciałem się spytać wszystkich graczy Tibi i nie tylko, jaki typ serwera byście wybrali na ten moment. Czego oczekujecie od serwera, administracji oraz od strony dotacji na serwer :) Co najbardziej was denerwuje że jest w IS a nie można tego znaleźć lub kupić.

Opublikowano

Ja chętnie pograł bym na evo ots z duzym expem ale nie rebornami pod taką wersje.

Oczekiwał bym nowych spelli i mobow.

Nie ma chyba pod tak wysoki protokół takich evo ots.

 

Powiem szczerze da radę wszystko zrobić ale nowe spelle no to już na prawdę wysokie wyzwanie :) z tego co się orientuję. Nowe moby zależy czy chodzi Ci o wygląd czy o statystyki czy o to i to, ale największym wyzwaniem było by właśnie odpowiednio sformatowanie i skonfigurowanie nowych spelli :0 

Opublikowano

Powiem szczerze da radę wszystko zrobić ale nowe spelle no to już na prawdę wysokie wyzwanie :) z tego co się orientuję. Nowe moby zależy czy chodzi Ci o wygląd czy o statystyki czy o to i to, ale największym wyzwaniem było by właśnie odpowiednio sformatowanie i skonfigurowanie nowych spelli :0 

No bardzo ciężkie, 20 linijek kodu?

Bardziej bym martwił się o zbalansowanie spelli i monsterów (oczywiście nie zapominaj o postaciach), gdyż to jest najcięższe.

8LTfBGw.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...