Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję kilku rzeczy na serwer Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników mpcforum chciałbym prosić o pomoc w poszukiwaniu kilku rzeczy nie mogę znalezc ich nigdzie albo link wygasły albo czegoś brakuje 

 

 

1. Poszukuję zbroi przedstawionych poniżej na ss'y WAŻNE ABY ZAWIERAŁY WPISY (GŁÓWNIE CHODZI O .MSM) 

 

1690814166474671283474.png

2101314166474671283474.png

1510614166474681283474.png

 

2.Poszukuję kostiumów przedstawionych poniżej oprócz pustynnego bojownik RÓWNIEŻ ABY ZAWIERAŁY WPISY ( GŁÓWNIE .MSM)

 

8406114166474691283474.jpeg

 

3. Nowe ikonki wszystkich kd kiedyś widziałem fajne wyglądały jak zwykłe ale były tak jakby podświetlone 

 

 

Na tą chwile to wszystko za pomoc + 

Opublikowano

Co do zbroi - większość jest na MPC, chyba nawet w jednym temacie ;) Ktoś tam dodał wpisy, poszukaj sobie.

Kostiumy też łatwo będzie znaleźć, najgorzej z KD, ale możesz sobie je sam zrobić, choćby w gimpie.

 

Odpal gimpa, i przenieś na niego ikonkę kd.

Zaznacz całe Kd różdżką i zrób nową warstwę.

Na warstwie z KD kliknij takie oczko, i kliknij tą drugą.

Wypełnij warstwę jakimś kolorem i usuń zaznaczenie (Shift+a).

Poszukaj po filtrach odpowiedniego efektu i wklej go do tej warstwy.

Pod pierwszą warstwą przywróć "oczko" i połącz obie warstwy.

Jeżeli będziesz miał te twoje wypełnienie jako całość, kliknij Ctrl+z i

przenieś tą warstwę pod lub nad tą pierwszą.

 

Wyrenderuj i wrzuć do klienta.

 

 

Artur grafik ;3

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

więc czas nauczyć się czegoś :v nie zawsze sie dostanie coś na tacy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...