Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ESL, LoL, L#? / Turnieje? / Ward Jumper?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

 

Ostatnim razem jak grałem ESLa to w CSa 3 lata temu. Jak jest teraz? ESL Wire miało kiedyś dobrego Anty-Cheata i nie było możliwości o graniu ESLa z cheatami.

 

- Jak to jest z lolem? Można grać z L#?

 

----------------------------------------------------------------

 

- Nie orientuje się za bardzo, nie miałem okazji i chęci grać turnieji w LOLa, obowiązują w większości jakieś screeny? lol recorder? Można nak****** z L#? Czy jak to jest?

 

----------------------------------------------------------------

 

- W KatarinaKittyKill nie działa tak samo jak TRUSTInJumps i FuckingAwesomLeeSin. Jest jakiś sprawny ward jumper?

wCAZfSW.png

Opublikowano

eliminacje można grać nawet z evadem,finały castują ,przeważnie oglądają je 1500 ~ ludzi więc jak pomissujesz trochę spelli i w coś wejdziesz to nie do wykrycia .


Pozdrawiam

Opublikowano

bol ma bypassed, poza tym nie musisz mieć ESL Wire aby grać turnieje ESL'a.

 

grałem kilkanaście sobotnich/środowych eslach i żadnego bana.

 

 

było na bolu, easy ale team do dupy jak zwykle i słabe miejsca mieliśmy.

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...