Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wyświetlanie powitania po zalogowaniu.


marypl24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da się, usuń całkowicie powitanie z essentials i w plku, w ktorym ustawiasz wiadomosci authme zmien wiadomosc "Zostales pomyslnie zalogowany" na taka jaka chcesz, mozesz skopiowac z essentials. 

 

@Seldek IV, pocwicz

Opublikowano

jest możliwość ustawienia wiadomości zaraz po zalogowaniu ale już od plg AuthMe. W folderze authme w plugins znajdziesz plik .txt o nazwie welcome. Tam właśnie wpisz treść.

4462514400953061278225.png

Opublikowano

W folderze Essentials masz plik o nazwie ''motd.txt. Tam pisz co ma się wyświetlać. Jeśli nie ma takiego pliku, to go stwórz. 

 

Zresztą daj config Essentials to ustawię Ci to, ale oczywiście nie dawaj wszystkiego, tylko pierwsze pole. 

Opublikowano

Ja mam ustawione zreszta niech ktoś mi przerobi powitanie z essentials na takie authme

&6Witamy, {PLAYER}&6!
&6Wpisz &c/pomoc&6 by dostac ksiazke &2"przewodnik"&6.
&6Nacisnij przycisk &TAB&6 ,zeby sprawdzic liste graczy.
&6Grzaczy ONLINE:&c {ONLINE} &6- Czas w grze:&c {WORLDTIME24}

chodzi o to że niektóre funkcje mogą nie działać

Opublikowano

Tak to się nie da... Chyba, że napiszesz osobny skrypt/plugin, ktory bedzie wykonywal komende /motd z essentials graczowi dopiero po jego zalogowaniu.

Opublikowano

nie jestes w temacie to nie mów !

Chodzi o:

 

on command /login:

[tab]execute console command "motd"

 

 

 

Nie wiem czy bedzie dzialac

Motd z essentials

Opublikowano

nie jestes w temacie to nie mów !

Chodzi o:

 

Tutaj kolega dał Ci skrypt.

Jeżeli używasz pluginu skript to bez problemu go wrzucisz... choć wydaje mi się, że kod jest trochę błędny spróbuj http://wklej.to/tJc3A

Gracz musi mieć uprawnienie do /motd, jedyna wada tego skryptu jest taka, że nawet gdy gracz wpisze same /login to motd też wyskoczy.

 

Pamiętaj, że zawsze możesz to zrobić w skrypcie na zasadzie:

on command "login":
<TAB>send "Witaj, %player% na serwerze nazwaserwera!"
<TAB>send "jakaś wiadomość 1"
<TAB>send "jakaś wiadomość 2"

a essentials'owy motd usunąć całkowicie :)

 

Pozdrawiam.

 

PS Przepraszam za chaotyczny zapis i błędy ortograficzne - pisałem z telefonu :)

 

@Edit

 

Tutaj link do pluginu skript: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/

Jeżeli chodzi o instalację skryptu to wchodzisz do: plugins/Skript/scripts/<tutaj tworzysz plik o jakiej chcesz nazwie z końcówką .sk i wrzucasz do niego kod skryptu>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...