Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poddział] Sprzedam, Oddam, Kupie - Metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mój pomysł polega na tym by dodać poddział Sprzedam, Oddam, Kupię. Każdy w tym temacie zamieszczał by nazwę serwera i itema, którego chce sprzedać. Musiał by podać coś takiego:

 

Nazwa tematu: [sprzedam/Kupie lub Oddam] zzz* wwww**

 

 


  •  
  • Przedmiot:
  • Bony:
  • Kamienie Dusz:
  • Cena:
  • Nick:
  • Królestwo:
  • Serwer:
  • Screen (ew):
     

* nazwa serwera

** nazwa przedmiotu

 

 

więc wyglądało by to tak:

 

Sprzedam:

 


  •  
  • Przedmiot: Bojowy +9
  • Bony: brak
  • Kamienie Dusz: brak
  • Cena: 20kk
  • Nick: KFC
  • Królestwo: Chunjo
  • Serwer: CsYT2
  • Screen (ew): brak
     

 

Kupie

 


  •  
  • Przedmiot: Bojowy +9
  • Bony: mogą być
  • Kamienie Dusz: mogą być
  • Cena: 10-20kk
  • Nick: KFC
  • Królestwo: Chunjo
  • Serwer: CsYT2
  • Screen (ew): brak
     

 

Oddam

 


  •  
  • Przedmiot: Bojowy +9
  • Bony: brak
  • Kamienie Dusz: brak
  • Cena: 0 Yang
  • Nick: KFC
  • Królestwo: Chunjo
  • Serwer: CsYT2
  • Screen (ew): brak
     

 

 

Daj -

Opublikowano

nie dodałeś ankiety, co raczej temat może być unieważniony

 

jestem na nie. Starczy działów, oraz zakaz handlowania.

 

masz od tego allegro

 

jeszcze się potoczy tak że będziecie handlowac + i - z forum -,-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...