Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crash przy wyskakującej reklamie


cysiuuuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was... Mam problem, dzisiaj ściągnąłem sobie WR, lecz po uruchomieniu oczywiście wszystko ładnie pięknie, ale nagle pokazuje się reklama że nowy update będzie że coś tam itp. Typowa reklama.. Ale razem z jej pokazaniem wyłącza mi Warrocka.  Wiecie o co chodzi?

 

Właśnie po pokazaniu tego wywala mi Clienta

post-135345-0-34555900-1416565308_thumb.png

Opublikowano

Witam was... Mam problem, dzisiaj ściągnąłem sobie WR, lecz po uruchomieniu oczywiście wszystko ładnie pięknie, ale nagle pokazuje się reklama że nowy update będzie że coś tam itp. Typowa reklama.. Ale razem z jej pokazaniem wyłącza mi Warrocka.  Wiecie o co chodzi?

 

Właśnie po pokazaniu tego wywala mi Clienta

attachicon.gifBez tytułu.png

Jaki system i ilu bitowy ?

Opublikowano

Witam was... Mam problem, dzisiaj ściągnąłem sobie WR, lecz po uruchomieniu oczywiście wszystko ładnie pięknie, ale nagle pokazuje się reklama że nowy update będzie że coś tam itp. Typowa reklama.. Ale razem z jej pokazaniem wyłącza mi Warrocka.  Wiecie o co chodzi?

 

Właśnie po pokazaniu tego wywala mi Clienta

attachicon.gifBez tytułu.png

Mam dokładnie to samo.Zrobiłem reinstall i zainstalowałem ponownie,zaktualizowałem i dalej tak samo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...