Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz Kogoś kto ci ogarnie serwer ? WBIJAJ *zostane GM*


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c09c2f2c283e6.png

 

Maybeline, to mój nick w świecie serwerów metin2, możecie mnie kojarzyć bo

już trochę w tym siedzę i na wielu serwerach pomagałem.

 

 

 

3a66c09b7dcf0.png

 

 

 

6a2cdfde85aee.png 17 lat, Koszalin, Darek

   6a2cdfde85aee.png  Gram w metina od powistania serwera "POLAND"

6a2cdfde85aee.png Doświadczenie w eventach i od strony administracyjnej gry

6a2cdfde85aee.png znam się na niszach w metinie.

6a2cdfde85aee.png potrafię robić CIEKAWE prezentacje, próbka na dole 

 

 

f96a8261e9188.png

 

 

Jej, serwerów było bardzo dużo. Szczegółowe listy na PW

 

 

KONTAKT : PW na mpc, potem podaje bardziej szczegółowo 

 

próbka (zakaz kopiowania)

 

 

Dawno dawno temu, gdy jeszcze światem nie rządziły komputery i pieniądz.
Ludzie rozkoszowali się każdą chwilą spędzoną na świerzym powietrzu.
Była pewna para, wojownik i szamanka. Szamanka dawała z siebie wszystko co potrafiła
dawała mu du... ykhm przepraszam, buffy gdy on bestialsko mordował ninje
i surki z innych miast. Pewnego razu gry odpoczywali w dolinie orków, zobaczyli
wilka, popatrzeli na siebie, nie wiedzieli co się dzieje. To był lykan, wojownik powiedział
"wypieredalaj, nie pasujesz do naszego serwera i ogólnie metina", więc wcześniej wspomniany
wilk uciekł, lecz zostawił coś po sobie - metiny. Walcz rozpierdalaj metiny i zrób na złość temu kutasowi

 

Opublikowano

ta "prezentacja" to chyba jakieś dno, ani to śmieszne, ani ciekawe, żartujesz? w jakim sensie ogarnie serwer? z dnia na dzień jak tutaj wchodzę to się śmieje ale żeby aż tak się zniżać, damn, nie polecam - czytając to 'podanie' powinni zablokować składanie podań na gamemastera w tym dziale.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

"Doswiadczenie" chodzi o to, żebyś powiedział nam czy kiedykolwiek byłeś "GM" (U Ciebie w to wątpię), a nie od kiedy grales na pl'u, bo powiem Ci szczerze, że nikogo to nie interesuje.

Maybeline, hmm.. nie kojarze. Możesz podać mi nazwy serwerów, na których grales ? Proszę nie pisz, że podasz na pw, bo to chyba nie jest żadna tajemnica wojskowa, hmmm.. ? ;)

da270045f997aed311b13ea95ec42bb9.gif


 


[50] - [100] - [150] - [200]  - [250] - [300] - [350] - [400]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...