Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt włączanie obrażeń gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest taki skrypt, gdzie można włączyć obrażenia na głównym świecie gry?

Chodzi mi o coś takiego, że gracz traci 1 serduszko co parę sekund, gdy jest na normalnym świecie, oraz można te obrażenia wyłączyć za pomocą komendy, a potem z powrotem włączyć.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Opublikowano

 

every 10 second:
    if {damage} is true:
        loop all players:
           damage loop-player by 1 hearts
command /damage [<text>]:
    permission: damage.*
    trigger:
        if arg 1 is "wlacz":
            set {damage} to true
            send "Pomyslnie wlaczono obrazenia dla graczy"
        if arg 1 is "wylacz":
            clear {damage}
            send "Pomyslnie wylaczono obrazenia dla graczy"

Permisja dla admina: damage.*

Komenda włączająca/wyłączająca dmg /damage [<wlacz>/<wylacz>]

Opublikowano

every 10 second:    if {damage} is true:        loop all players:           damage loop-player by 1 heartscommand /damage [<text>]:    permission: damage.*    trigger:        if arg 1 is "wlacz":            set {damage} to true            send "Pomyslnie wlaczono obrazenia dla graczy"        if arg 1 is "wylacz":            clear {damage}            send "Pomyslnie wylaczono obrazenia dla graczy"

Permisja dla admina: damage.*

Komenda włączająca/wyłączająca dmg /damage [<wlacz>/<wylacz>]

 

 

@Lord Loginus

Tylko czy to działa na normalnym świecie a w netherze już nie?

 

@Memust

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

every 10 second:
    if {damage} is true:
        loop all players in wrold "nether" and "world":
           damage loop-player by 1 hearts
command /damage [<text>]:
    permission: damage.*
    trigger:
        if arg 1 is "wlacz":
            set {damage} to true
            send "Pomyslnie wlaczono obrazenia dla graczy"
        if arg 1 is "wylacz":
            clear {damage}
            send "Pomyslnie wylaczono obrazenia dla graczy"

Musisz zmienić tam sobie nazwy światów dla netheru i głownego świata, jak nie działa to podaj błędy.

Opublikowano

every 10 second:
    if {damage} is true:
        loop all players in wrold "nether" and "world":
           damage loop-player by 1 hearts
command /damage [<text>]:
    permission: damage.*
    trigger:
	    if arg 1 is "wlacz":
		    set {damage} to true
		    send "Pomyslnie wlaczono obrazenia dla graczy"
	    if arg 1 is "wylacz":
		    clear {damage}
		    send "Pomyslnie wylaczono obrazenia dla graczy"
Musisz zmienić tam sobie nazwy światów dla netheru i głownego świata, jak nie działa to podaj błędy.
Sprawdzę później, bo nie jestem na komputerze. Dziękuję :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...