Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wyłączyć serwera TS3


Gaming-Zone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż: Nie mogę wyłączyć(serwer działa i chodzi) serwera. Gdy wpiszemy status wyskakuje: Server seems to have died.

 

 

Logensy:

2014-11-20 09:29:47.602559|INFO    |ServerLibPriv |   | TeamSpeak 3 Server 3.0.11.1 (2014-10-15 07:06:31)
2014-11-20 09:29:47.602795|INFO    |ServerLibPriv |   | SystemInformation: Linux 2.6.32-042stab088.4 #1 SMP Thu Apr 3 17:41:05 MSK 2014 x86_64 Binary: 64bit
2014-11-20 09:29:47.602850|INFO    |ServerLibPriv |   | Using hardware aes
2014-11-20 09:29:47.604197|INFO    |DatabaseQuery |   | dbPlugin name:    SQLite3 plugin, Version 2, (c)TeamSpeak Systems GmbH
2014-11-20 09:29:47.604272|INFO    |DatabaseQuery |   | dbPlugin version: 3.6.21
2014-11-20 09:29:47.604710|INFO    |DatabaseQuery |   | checking database integrity (may take a while)
2014-11-20 09:29:47.731523|WARNING |Accounting    |   | Unable to find valid license key, falling back to limited functionality
2014-11-20 09:29:48.231755|ERROR   |Accounting    |   | local accounting reports an already running instance, instance will shutdown
2014-11-20 09:29:48.231860|ERROR   |ServerLibPriv |   | Server() error while starting servermanager, error: instance limit reached

W htop(procesach) jest pełno ./ts3server_linux_amd64 serveradmin_password=XXXXXXXX

Znalazłem coś takiego może przez to(nie edytowanie i wklejenie tego kodu) ten błąd wyskakuję, tylko że juz wcześniej zmieniłem hasło.

Open ts3server_startscript.sh with your favorite text editor and replace the this code....
Code:
COMMANDLINE_PARAMETERS=""
with this code
This step is not necessary if you already have COMMANDLINE_PARAMETERS="$2". They must have updated their startup script
Code:
COMMANDLINE_PARAMETERS=$2
Save your changes.
Go back to your command line and put this in
Code:
./ts3server_startscript.sh start serveradmin_password=passwordhere

Chciałbym wyłączać i włączać serwer normalnie, próbowałem na koncie ts3 a potem z poziomu roota nic nie działa. Gdy wpisuje komendy

./ts3server_startscript.sh wszystko jest normalnie jak powinno być tylko że serwer nie reaguje. Pozdrawiam !

Opublikowano

Zgłoś się do mnie na gg albo na TeamSpeka Multi-TS.com.pl pomożemy tobie.

 

Bardzo miła pomoc. Problem został rozwiązany. Polecam.

 

@Edit. Do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...