Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie aktualnie rozpocząć grę?


Szkanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, czy nadal na Avalonie gra najwięcej osób? ;)

I czy warto grać postacią 50LvL (brak eq, sam lvl) czy rozpoczynać sobie od początku? ;)

76561198093573641.png

Opublikowano

Na Avalonie gra najwięcej osób,później jest Enigma i Finesia.

A co do 50lvla a ma sp? Jeśli ma sp to zrób od nowa postać z taką samą klasą co masz dla niego sp  ;)

Opublikowano

No pamiętam (poprawiajcie trochę lat minęło) mam kurczaka, jajamaru, piżamę, żółtego łucznika, sina. Ale żeby przełożyć sp to nie trzeba pudła? ;)

 

Więc grać nadal tam czy robić wszystko od nowa? Dodatkowo SP są chyba na +4/5 i mają białe i czarne skrzydła :D

76561198093573641.png

Opublikowano

Też jest i inny sposób,da się też przenieść poprzez MiniLand (magazyn),wystarczy wsadzić sp lub co tam chcesz,wejść na tą nową postać,zdobyć magazyn i się cieszysz sp lub innymi przedmiotami  :D

Opublikowano

Rób nową postać bo odświeżysz sobie wszystko o tej grze, a wbicie teraz 50lvla to są 2 dni, więc nie ma tragedii ;).

Opublikowano

Też jest i inny sposób,da się też przenieść poprzez MiniLand (magazyn),wystarczy wsadzić sp lub co tam chcesz,wejść na tą nową postać,zdobyć magazyn i się cieszysz sp lub innymi przedmiotami :D

To chyba musisz mieć postać na tym samym koncie ;>

 

No 6 lat temu wbicie 50 LvL graniczyło dla mnie z cudem :D

Dobra dzięki wam ;)

76561198093573641.png

Opublikowano

To chyba musisz mieć postać na tym samym koncie ;>

 

No 6 lat temu wbicie 50 LvL graniczyło dla mnie z cudem :D

Dobra dzięki wam ;)

Tak właśnie na tym samym koncie,a jak myślałaś?  xD

I czy mogę liczyć na "lubię to"?  ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...