Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery-Coś na początek pare pytań


darofights

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , a wiec mam od niedawna bf4 , jest to początek mojej przygody z grami tego typu pytanie brzmi tak :

 

1) czy istnieje jakiś serwer dla początkujacych ? 

2) kim najlepiej grać + jakaś taktyka

3) na co zwracać uwagę aby przetrwać

4) czy podczas sprintu wrogowie mnie widzą ? jak tak podczas jakich innych czynności także widzą 

5) jakie tryby gry najlepsze na początek , jakie mapy , 

 

Ps . proszę o dokładne odpowiedzi ;d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Są servery typu, exp(do expienia) możesz na nim poznać gre, mapy, bronie, pojazdy na spokojnie, i co najważniejsze przyekspić szybko, poradnik w sygnaturce mojej, wpisujesz w wyszukiwarkę "flag" i masz do expienia, wpisujesz "knife" i masz knife rozpracowujesz knife, mi zajęło kilka godzin opanowanie zajebiscie noża, lub server "pistol" tak samo, czym więcej praktyki tym lepiej się nauczysz, nie raz wywijałem na 1 pozycjach cały dzień z rzędu.

 

2. tak na prawde to zależy od mapy, trybu, musisz sam ocenić, ja np. lubię snajperkę SRR-61(najlepsza) na dużych i średnich mapach, na małych oczywiście wsparcie czy co kolwiek, nawet na dużych mapach możesz grać innymi klasami to zależy co chcesz robić, musisz sam sobie powiedzieć, się zastanowić co chcesz robić na serverze, czy czołgiem(technik), czy na hardcore(medyk) itp. w BF'ie chodzi o skuteczność.

 

3. Np. jak ktoś cię zauważy i już jesteś pewien że cię trafi to się schowaj, odczekaj sekunde i wal. Co do przetrwania to składa się wyposażenie dobrane wg. upodobań, każdy lubi co innego, każdy inny zestaw sobie zbuduje i będzie mu się dobrze grało gdy dla mnie jego zestaw jest nie do grania. Musisz próbować na początku czym ci się dobrze gra.

 

4. Oczywiście że widzą :D a dlaczego by mieli nie widzieć? Jest tak w jakiejś grze? Podczas wszystkich czynności cię widzą, no chyba że wejdziesz w przeźroczyste tekstury albo inne tekstury (BUGI) bywa to zabawne, wiadomo też że w pojazdach czołgu np. to cię nie widzą. Jeśli chodzi ci o widoczność Ciebie dla wroga na minimapie to widzą Cię tylko w tedy gdy jakiś żołnierz lub urządzenie cię oznaczy(dostrzeże) lub będziesz strzelał bez tłumika.

 

5. Na początek na pewno nie polecam podboju czy dużego podboju, polecam natomiast szturm, dominacje, pistol server, knife server, hardcore szturm.

Opublikowano

1. Są servery typu, exp(do expienia) możesz na nim poznać gre, mapy, bronie, pojazdy na spokojnie, i co najważniejsze przyekspić szybko, poradnik w sygnaturce mojej, wpisujesz w wyszukiwarkę "flag" i masz do expienia, wpisujesz "knife" i masz knife rozpracowujesz knife, mi zajęło kilka godzin opanowanie zajebiscie noża, lub server "pistol" tak samo, czym więcej praktyki tym lepiej się nauczysz, nie raz wywijałem na 1 pozycjach cały dzień z rzędu.

 

2. tak na prawde to zależy od mapy, trybu, musisz sam ocenić, ja np. lubię snajperkę SRR-61(najlepsza) na dużych i średnich mapach, na małych oczywiście wsparcie czy co kolwiek, nawet na dużych mapach możesz grać innymi klasami to zależy co chcesz robić, musisz sam sobie powiedzieć, się zastanowić co chcesz robić na serverze, czy czołgiem(technik), czy na hardcore(medyk) itp. w BF'ie chodzi o skuteczność.

 

3. Np. jak ktoś cię zauważy i już jesteś pewien że cię trafi to się schowaj, odczekaj sekunde i wal. Co do przetrwania to składa się wyposażenie dobrane wg. upodobań, każdy lubi co innego, każdy inny zestaw sobie zbuduje i będzie mu się dobrze grało gdy dla mnie jego zestaw jest nie do grania. Musisz próbować na początku czym ci się dobrze gra.

 

4. Oczywiście że widzą :D a dlaczego by mieli nie widzieć? Jest tak w jakiejś grze? Podczas wszystkich czynności cię widzą, no chyba że wejdziesz w przeźroczyste tekstury albo inne tekstury (BUGI) bywa to zabawne, wiadomo też że w pojazdach czołgu np. to cię nie widzą. Jeśli chodzi ci o widoczność Ciebie dla wroga na minimapie to widzą Cię tylko w tedy gdy jakiś żołnierz lub urządzenie cię oznaczy(dostrzeże) lub będziesz strzelał bez tłumika.

 

5. Na początek na pewno nie polecam podboju czy dużego podboju, polecam natomiast szturm, dominacje, pistol server, knife server, hardcore szturm.

właśnie pytając o nóż - uderzyłem kolesia on mi oddał na czym to polega ( haha )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

właśnie pytając o nóż - uderzyłem kolesia on mi oddał na czym to polega ( haha )

 

Jeśli atakujesz nożem kogoś od przodu ma on sekunde na kliknięcie F wyprowadzenie kontry. Nie działa jak wbijasz kose z boku lub z tyłu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...