Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Freez" - Jak odłączyć się od serwera?


Hardner07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Otóż mam od dawna "freezy". Jestem już przyzwyczajony, ale zanim WoT się skapnie, że zostałem rozłączony mija kilka minut. Czy zna ktoś możliwość rozłączenia się w takiej sytuacji lub może jakiś mod który na to pozwala?

Z góry dziękuję za pomoc.

Zostaw "Lubię to"!

 

Ilość postów:   10   50   200   1000  5000

Ilość polubień:   2   10   50   200   1000

Ilość godzin na forum:   1   5   20   100   500

Opublikowano

Wyłącznie i włączenie gry

 

Wyczyść kompa że śmieci na dysku i kurzu w obudowie i wyczyść wota z powtórek modów itp.

wyłącz steam,gg,skype na czas grania

Opublikowano

Reinstalowałem system, czyściłem, wymieniałem pastę, wyłączam wszystko i nic ;) A wyłączenie i włączenie gry u mnie zajmuje także kilka minut...

Zostaw "Lubię to"!

 

Ilość postów:   10   50   200   1000  5000

Ilość polubień:   2   10   50   200   1000

Ilość godzin na forum:   1   5   20   100   500

Opublikowano

Reinstalowałem system, czyściłem, wymieniałem pastę, wyłączam wszystko i nic ;) A wyłączenie i włączenie gry u mnie zajmuje także kilka minut...

Ile masz ramu? Jeśli 2 gb i win 7 to kup więcej ramu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...