Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pulpit zdalny TIGHTVNC Viewer - Odwolanie do bota muzycznego TS3


SmilieS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź spróbuj zrestartować całą maszynę gdzie jest zainstalowany TeamSpeak3.

W twoim przypadku będzie to prawdopodobnie VPS.

 

Mogło się zbugować coś i dla tego nie da się połączyć. :)

80905622020518233637.png

Opublikowano

W kolejności, wchodzisz sobie na putty, logujesz się do użytkownika na którym postawiony jest pulpit:

 

Jeżeli pulpit naprawdę działa to wpisujesz sobie

tightvncserver -kill :1

Następnie wpisujesz ponownie komendę na uruchomienie:

tightvncserver :1

Powinno pomoc :)

Opublikowano

@KaaCeeQ probowalem VNC i nie dzialalo, blad na tej samej zasadzie, tak jakby VPS odmawial dostepu do pulpitu

@1361622928-U485574.pngMulti-TS mam VPS z microvps... Napisalem do supportu na ich stronie i zrobil mi doslownie poradnik taki sam jak ten na MPC

Opublikowano

@KaaCeeQ probowalem VNC i nie dzialalo, blad na tej samej zasadzie, tak jakby VPS odmawial dostepu do pulpitu

@1361622928-U485574.pngMulti-TS mam VPS z microvps... Napisalem do supportu na ich stronie i zrobil mi doslownie poradnik taki sam jak ten na MPC

Pytanie takie do ciebie .. Jakiego bota wog wgrywasz? Udostępnionego z mpcforum czy z twojej hostingowni ? ( gdzie masz VPS).

80905622020518233637.png

Opublikowano

@xTovganx Ej ty dobry jestes, pisze ze chce polaczyc sie przez wirtualny pulpit a ty sie pytasz gdzie bota kupilem!

 

Sorry nie zauwazylem że ze Śląska

Kolego to też dużo zależy od Bota jak jest napisany (zrobiony) itp .

 

MicroVPS jest na systemie Linux?

 

Korzystasz z tego bota ?

Link : https://www.youtube.com/watch?v=ivTF451tTDg

 

Ps.

Sądzisz ,że na Śląsku mieszkają głupi ludzie? czy jak ? .

 

Pozdrawiam.

80905622020518233637.png

Opublikowano

Kolego to też dużo zależy od Bota jak jest napisany (zrobiony) itp .

 

MicroVPS jest na systemie Linux?

Weź mi chłopie wytłumacz co ma rodzaj bota, który pewnie nawet nie jest zainstalowany do pulitu zdalnego? 

 

Nie wiem czy to coś pomoże, ale możesz zainstalować inne środowisko, lub zrobić reinstall obecnego. 

Odinstalowanie środowiska: 

apt-get purge tightvncserver

wejdź i poczytaj

http://likeanerd.pl/instalacja-srodowiska-graficznego-i-vnc/

PS. po adresie IP na pewno dodajesz " :1 "?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...