Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ten serwer może się utrzymać?


MFGPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
chciałbym zapytać się Was, co sądzicie o moim pomyśle. Serwer miałby być połączeniem starych serwerów nie napakowany pluginami, połączony z elementami serwera RolePlay. Miałby to być serwer lekki łatwy i przyjemny. Spawn będzie prosty, nie przeładowany dekoracjami, ażeby gracz po prostu przeczytał co trzeba i zaczął grać.

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Duzo opisane!

 

Napisz co będzie na tym role play jakie dodatki? Z tego co napisałeś mało wnioskuję i ciężko jest opisać. Połączony z elementami serwera RolePlay, czyli wojny,misje,dungeony? Fajnie chociaż że serwer bedzie lekki i łatwy. Ale jeżeli tak chcesz to zrobić to musisz mieć porządną reklame serwera inaczej to nie przejdzie. 

Kappa.

Opublikowano

Żeby serwer mógł się utrzymać to same pluginy nie dadzą rady go utrzymać, musisz włożyć w to od "ciula" pracy i musisz załatwić sobie youtuberów, bez yt teraz ciężko się wybić tak by serwer był wstanie się utrzymać ;).

Opublikowano

Według mnie pomysł dobry wymyślasz, ale, żeby na serwerze nie było łatwo muszą być:

 

- Ciekawe i dobre misje dla graczy (za zrobienie misji otrzymywało, by się lvl, kasę. 

 

- Organizowane często konkursy/eventy dla graczy typu: Parkour.

 

- Autorskie pluginy i skrypty. 

 

- Dodaj na serwer jakieś ciekawe pluginy autorskie. 

 

Zrób mały i duży spawn (zazwyczaj gracze wybierają duży) w wokoło zbuduj duże budynki typu: Zamki,wieżowce, wille itd. 

 

Oczywiście, serwer nie wybije się sam bez porządnej reklamy ;)

Opublikowano

Powiem tak mógłby się utrzymać spokojnie, ale jeszcze nigdy nie widziałem aby jakiś serwer opisywany tutaj na MPCForum powstał, trzeba być naprawdę ambitnym a Ci wyjdzie. ;D

Opublikowano

Według mnie pomysł dobry wymyślasz, ale, żeby na serwerze nie było łatwo muszą być:

 

- Ciekawe i dobre misje dla graczy (za zrobienie misji otrzymywało, by się lvl, kasę. 

 

- Organizowane często konkursy/eventy dla graczy typu: Parkour.

 

- Autorskie pluginy i skrypty. 

 

- Dodaj na serwer jakieś ciekawe pluginy autorskie. 

 

Zrób mały i duży spawn (zazwyczaj gracze wybierają duży) w wokoło zbuduj duże budynki typu: Zamki,wieżowce, wille itd. 

 

Oczywiście, serwer nie wybije się sam bez porządnej reklamy ;)

 

Dzięki wielkie za najlepiej rozpisaną opinię, co to propozycji, z misjami się pobawię, eventy planuję poniedziałek środa piątek mniejsze, a w niedziele coś większego. Pluginy jak i skrypty szukam, jak masz jakieś sugestie zapraszam PW.

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...