Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do osób z całego działu dotyczące regulaminu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja osobiście jak i inne myślę osoby będą za tym aby w regulaminie działu dodać podpunkt z wielokrotnie powtarzającym się pytaniem: "Czy może mi ktoś podesłać program klik klik,aby zrobić grę podobną do tej i do tej." Notorycznie koledzy z działu uświadamiają takie osoby ,że za pomocą kliknięć myszką nie da się stworzyć profesjonalnej gry. Jest to zwykłe zapychanie działu i marnowanie czasu innym. Dodanie podpunktu i kary za takie rzeczy mogło by rozwiązać sprawę. Raz drugi trzeci i myślę ,że nauczyliby się czytać inne tematy o tej samej tematyce lub treści. Czy ktoś z was podziela moje zdanie?

MikartPL.png

Opublikowano

Zapomnij, administracja i moderatorzy tutaj to tępy beton a tutejsze community jest zbyt głupie, żeby zobaczyć, że odpowiedź na pytanie, które maja właśnie zadać znajduje się w jednym z pierwszych trzech tematów. Chociaż... co do moderatorów to może i pójdą na to, kolejny pretekst do fap fap warnowania fap fap :D

 

Edit: dodałem przymiotnik 'tępy' do określenia wiadomo kogo ;)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Dokładnie mi o to chodzi, że odppowiedz na to samo pytanie jest dwa tematy niżej zazwyczaj. Jest wogule ktoś odpowiedzialny za to podforum ? Pasuje do kogoś napisać. Jeżeli chodzi o tego tepego to sory ale nie wiem o kim mowa bo miałem prawie pół roczna przerwę z mpc

MikartPL.png

Opublikowano

A czy nie zauważyliście, że pewne działy na tym forum żyją właśnie dzięki głupim tematom i kretynom, którzy je zakładają? MPC to nie jest miejsce do poważnej dyskusji dla programistów, więc kto niby miał by pisać w takim 'programowaniu gier'? Przecież gdybym zapytał tutaj np kiedy stosować in/out a kiedy varying w szaderach to kto by mi odpowiedział? Przecież tego nie ma w pehape ;)

Między innymi dlatego nie publikuję tu swojego aktualnego projektu, który kładzie na glebę wszystkie tutejsze przezajebiste gry robione przez specjalistów z gimbazy. A zaglądam tylko po to, żeby zjebać kolejnego debila albo kolejnemu dzieciakowi zepsuć marzenia o byciu największym programistą na świecie.

 

Powtarzające się tematy służą tylko do tego, żeby podtrzymać dział. Bez tego były by tu pustki, nie miał by sensu bytu, trzeba by go zlikwidować a modków zdegradować do poziomu zwykłych userów.

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Mi chodzi o to, że porażająca jest ilość tych pytań o to samo. Co chwile ktoś wyskakuje z tym samym co jest na stronie. W innych działach moderatorzy działają bardziej prężniej i poprawiają regulamin lub takie osoby odpowiednio nagradzają. Jeżeli chodzi o bardziej zaawansowanych rzeczach to racja. Mało kto odpowie. W końcu to nie jest jakoś specjalnie ukierunkowane forum pod programowanie. 

MikartPL.png

Opublikowano

No ale weź zrozum: poza tymi powtarzającymi się pytaniami nie ma tu k***a nic więcej! Zmieńmy nazwę na 'Programowanie gier dla debili', przynajmniej będzie prawdziwie. Bo jaki jest sens w ogóle trzymać tu dział o programowaniu, który nie jest ukierunkowany na programowanie, tylko na nie wiem... niańczenie upośledzonych gimnazjalistów?

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Albo zmienić nazwę na pierwotnie proponowane "Tworzenie Gier". Nie wiem jakim cudem administratorowi tworzącemu ten dział przeszło przez myśl, że może powstać tu temat o tworzeniu gier bez game makerów. A temat raczej powinien być w sugestiach. Jednak wątpię aby pomogło - skoro nie czytają pierwszej strony tematów, to tym bardziej nie ruszą regulaminu.

708121422388637873334.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...