Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znamy już szczegóły misji na T-34-85M!


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, znamy już szczegóły misji na T-34-85M. 

Misja zaczyna się: 24.12.2014 
Kończy się natomiast: 15.01.2015 

W każdej nacji trzeba zdobyć 50k expa, za zdobycie 50k expa w jednej nacji zostajemy nagrodzeni 3 dniami konta premium. Misja prosta łatwa i przyjemna, polecam ją zrobić  :)

Specyfikacje T-34-85M:

Penetracja: 126/167/43

Dmg: 160/160/280

DPM: 2002,2

Czas przeładowania: 4,795

Celność: 0,4

Czas celowania: 2,5

Wychył działa w dół: -5

Ilość HP: 740

Moc silnika: 500 km

Masa: 32,23 tons

Stosunek mocy do masy: 15,51

Obrót kadłuba: 40

Zasięg widzenia: 350

8678814163432161072858.jpg

8706414163432161072858.jpg

9565114163432161072858.jpg

Pamiętajcie, że są święta mnóstwo wolnego czasu  ;) Życzę powodzenia!  :)
 
                                                                                                                                                                                                            Źródło
                                                                                                                                                                                                            dom1n

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

misja warta uwagi postaram sie zrobić czołg fajny, jedyne co mi sie nie podoba to że bedzie trzeba grać japońskim i chinskim drzewkiem czołgów których nie lubie pewnie nie jako jedyny ;)

Opublikowano

Najgorsze że jest 6+, a nie we wszystkich jest miło dojść do 6. Jest to męczarnia eh. Trzeba bedzie troche posiedzieć ;)

Opublikowano

hm... z tego co jest na oficjalnej stronie, to jakoś tej misji nie ma :P a jest zupełnie inna w podobnym terminie :P

Opublikowano

hm... z tego co jest na oficjalnej stronie, to jakoś tej misji nie ma :P a jest zupełnie inna w podobnym terminie :P

 No właśnie... Skąd wogóle wzięły się plotki o tej misji ? Jeszcze pokrywa się z podobną na WZ. Nie sądzicie że to troche bez sensu i mija się z celem. Dwie podobne misje tyle że jedna łatwiejsza ;)

Opublikowano

No, jednak nie 50.000 doświadczenie, tylko 150.000 doświadczenie z KAŻDEJ nacji, trzeba zdobyć. + 150 fragów również z każdej nacji. (Dla mnie ta misja, jak i pewnie dla większości graczy jest bardzo trudna do wykonania. Więc WG, ma kolejne pole do popisu, aby zarobić. A żeby jakiś gość, który nie ma co z pieniędzmi robić, chce zrobić tą misję, to będzie musiał wydać 291,90zł.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...