Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z odpaleniem LoLa - POMOCY, PÓJDZIE LIMIT


xVeith

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdy próbuje odpalić lola przed administratora, bądź bez, pokazuje mi się tylko logo LoLa na środku ekranu,

po czym znika - jak zawsze - i już nic więcej się nie dzieje - launcher/patcher - nic się nawet nie włącza.

Wiecie, o co chodzi? Tylko ja mam taki problem?

Dodam, iż wczoraj jeszcze wszystko działało i nic nie zmieniałem etc.

Opublikowano

Może to głupi pomysł ale zmień hasło.

,,Tak myśli każdy, szkoda że to się nie sprawdza....."

Opublikowano

Może to głupi pomysł ale zmień hasło.

Masz rację, idiotyczny pomysł. 

 

Resetowałeś kompa?

Ctrl+ alt + delete i poszukaj Lol.exe czy cos takiego w procesach i zakończ.

Resetowałem, w procesy wejść umiem, nie musisz mi tłumaczyć, nie ma czegoś takiego, jak LoL.exe. Nie mam up żadnych procesów związanych z lolem

 

wlacz 2razy i czekaj bardzoooooooooo dlugo taka zawiecha jest

Gówno daje, czekam już z 2h i nic

 

Dokładnie miałem ten sam błąd.

Pomagało ctrl + alt + del i wyłączenie w procesach wszystkiego co związane z League of Legends.

Włącz League of Legens itd, aż do skutku.

Włączam i nic nadal

 

Reinstall. Jedyne wyjście w tym wypadku.

Zaraz zrobię reinstala.

Opublikowano

Miałem to samo wystarczy że pobierzesz oto takie programy : 

-Adobe Air

-Net framework 3.5 + 

-Adobe flash player 

-direct x9 +

#JebacSygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...