Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagracie Na Takim Serwerze MMO?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




REKLAMA
REKLAMA






Serwer Napewno Nie Będzie Zrobiony Dla Kasy!






Cześć!
Mam pytanko czy zagracie na takim serwerze!
Wymyśliłem całkiem coś czego nie było!
Oryginalny Pomysł ! - World Of WarCraft w MineCrafcie!
Mapy byłyby bardzo fajne !
Np w 1 mieście byłyby jakieś stare budowle itp serwer byłby w stylu średniowiecznym.
W 1 Mieście byłyby Wilki Lvl. 1 troche dalej np: Gornik Lvl. 2
Za zabijanie mobów byłby level + też zrobilibyśmy questy.
Co jeszcze chcielibyśmy dodać?
Misje Na Konia
Itemy z mobów Np: Legendarny Miecz itp
Wybieranie klasy podobnych jak do WOW
Nowe Miasta i Expowiska + możliwość sprzedawania itemów u handlarzy
Za kase z gry będzie można tepać się na inne mapy.
Możliwość Kupowania Swojego Domu i Ulepszania Jego.
Oswajanie wilków i innych mobów.
Depozyt Za Pieniądze

Piszcie Co Mamy Dodać!!
I Czy Zagralibyście!!
Serwer Na 100% Będzie. Start prawdopodobnie w grudniu.

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Zagraj w grę The Pride of Taern ,dzięki niej będziesz miał jeszcze ciekawych pomysłów do serwera MMO ,ponieważ to jest gra MMO ;3.

W MC nie da się wszystkiego skopiować ;d z gier (bo kwadratowa xD)

Opublikowano

@M4JST3R Wiem ale myślę że pomysł się podoba. Mamy też dobrą ekipę budowniczych, oraz dobrego technika który zna jave.
Chce tylko zapytać czy zagracie bo nwm czy pomysł wypali.
Bo kupie maszyne za 300zł, a na serwerze po 20 graczy będzie.

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

@M4JST3R Wiem ale myślę że pomysł się podoba. Mamy też dobrą ekipę budowniczych, oraz dobrego technika którzy zna jave.

Tak ,podoba mi się. Dlatego zaproponowałem tą grę bo tam jest dużo gatunków MMO i RPG :) 

Bardzo fajnie że macie programistę i budowniczych! :)

 

Znajdź youtuber'a +20k i bd ok ;DDD

Opublikowano

Nie grałem w wowa nigdy, ale słyszałem o grze i chętnie był zobaczył jak to rozwgyrywa się na minecraftcie. Questy pewnie i inne zadania będą na serwerze? Oby także miasta i budynki wyglądały przyzwoicie :)

Kappa.

Opublikowano

@Degistive - Mapy i budynki będą bardzo ładne :) tak jak mówiłem mamy pro budowniczych.
+ Dodamy Chyba 2 Królestwa i będą też może wojny królestw w każde soboty.
Wygrane królestwo dostaje event zuo lub coś w tym stylu.
Co wy na to??
- Prośba do Moderatora:
Proszę o nie zamykanie tematu ponieważ będę go aktualizował.

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

@AmirsaccVIP Tematu na pewno nie zamkną bez twojej zgody. Takie zuo to mogłoby być ciekawe, ale te wojny to będą jeszcze lepsze jak będzie więcej osób grało to bedzie ciekawiej.  Jak będzie mało to te wojny też będą skromne :) 

Kappa.

Opublikowano

@Poszukujemy 1 Technika Do Pomocy!!
Musi umieć pisać pluginy lub skrypty.
Jak skryty to musi je znać 10/10

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Zagrałbym na takim serwerze lecz nikt nie wie czy wypali, aczkolwiek nie zaszkodzi spróbować :) Była by to nowość na Polskiej Scenie "Majkrafta" 

Opublikowano

 

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

Serwer Napewno Nie Będzie Zrobiony Dla Kasy!

 

 

 

 

 

 

Cześć!

Mam pytanko czy zagracie na takim serwerze!

Wymyśliłem całkiem coś czego nie było!

Oryginalny Pomysł ! - World Of WarCraft w MineCrafcie!

Mapy byłyby bardzo fajne !

Np w 1 mieście byłyby jakieś stare budowle itp serwer byłby w stylu średniowiecznym.

W 1 Mieście byłyby Wilki Lvl. 1 troche dalej np: Gornik Lvl. 2

Za zabijanie mobów byłby level + też zrobilibyśmy questy.

Co jeszcze chcielibyśmy dodać?

Misje Na Konia

Itemy z mobów Np: Legendarny Miecz itp

Wybieranie klasy podobnych jak do WOW

Nowe Miasta i Expowiska + możliwość sprzedawania itemów u handlarzy

Za kase z gry będzie można tepać się na inne mapy.

Możliwość Kupowania Swojego Domu i Ulepszania Jego.

Oswajanie wilków i innych mobów.

Depozyt Za Pieniądze

 

Piszcie Co Mamy Dodać!!

I Czy Zagralibyście!!

Serwer Na 100% Będzie. Start prawdopodobnie w grudniu.

Zdecydowanie jestem na tak ,ponieważ takiego serwera w polsce nie ma a przy tym jest niesamowity pomysł na to.

cKXCQyT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...