Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Innowacje na serwer survival z gildiami.


SIR MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!


Jako, iż tworzę serwer typu survival z gildiami, mam do Was ważne pytanie...


 


Co byście chcieli zobaczyć nowego na takim serwerze?


 


Sporo innowacji już wprowadziłem, lecz ich nie podam.


Jestem otwarty na każdą propozycję!


 


Opublikowano

no wiesz. Jak dla mnie to ciężko coś "nowego" wymyślić ponieważ jest dużo wymyślonych nowych pomysłów a często są one kopiowane.

No ale możesz dać bosy. Jeśli nie masz. 
I tak szczerze to nie wiem co tam jeszcze dodać. 

Tak jak jeden ze serwerów wymyślił ten pasek smoka z własnymi napisani. A teraz jak widzisz, prawie wszystkie serwery to mają. 
Więc najlepiej zrobić coś na temat tego ale nie wiadomo co.

LOL ale pisze bzdury :P

 

@Edit

@Sortinix TRUE

531001454960877632167.png

Opublikowano

Wymyśl coś sam bo jak tu ktoś coś napisze to od razu podpierdolą.

 

Wiadomo, że i tak wiele rzeczy wymyślę. Chodzi mi o opinię użytkowników, by wiedzieć, co można uwzględnić w pomysłach.

 

no wiesz. Jak dla mnie to ciężko coś "nowego" wymyślić ponieważ jest dużo wymyślonych nowych pomysłów a często są one kopiowane.

No ale możesz dać bosy. Jeśli nie masz. 

I tak szczerze to nie wiem co tam jeszcze dodać. 

Tak jak jeden ze serwerów wymyślił ten pasek smoka z własnymi napisani. A teraz jak widzisz, prawie wszystkie serwery to mają. 

Więc najlepiej zrobić coś na temat tego ale nie wiadomo co.

LOL ale pisze bzdury :P

 

@Edit

@Sortinix TRUE

 

W takim razie czas zabrać się za pisanie wtyczek.

Za kilka dni dodam zapowiedź serwera, żeby ludu uzbierać.

Z góry mówię, że serwer nie będzie pod zarobek, aczkolwiek jeśli będzie zarabiać tyle, że zwróci się za maszyny, to gniewać się nie będę. :)

Opublikowano

Warto by dodać, że pomysły typu "nieskończone jedzonko" to nie pomysł. Pomysłem może być chociażby system asyst do rankingu ;]

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...