Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Potrzebuje skrypt/pluginu który będzie dawał kasę za zabicie gracza


MCSH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie , potrzebuje skryptu/pluginu .
Proszę nie podawać pluginów takich jak:

-CookieMonster

-OtherDrops

-MoneyDrop

 

Opublikowano


options

kasa: 100 # Dajesz tu ilosc kasy za zabice

on death:

execute console "/pay %victim% {@kasa}

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

@Memust czyli gdy gracz umrze dostanie za to pieniądze...

==========================================================

options
    kasa: 100 # Kasa za zabicie
on death of player:
    send "&bZa zabicie gracza otrzymujesz &c{@kasa} &bmonet!"
    execute console "/pay %victim% {@kasa}
==========================================================
[ROBIONE NA SZYBKO :D NIE WIEM CZY DZIAŁA]
@Edit Naprawiłem skrypt :)

ODCHODZE!

Opublikowano

@TheBPLPack Nie działa :( Masz inną propozycję ? :D :P

===============================================

A to?

===============================================

options:
    kasa: 100 # Kasa za zabicie
on death of player:
    attacker is a player
    send "&bZa zabicie gracza otrzymujesz &c{@kasa} &bmonet!"
    execute console "/pay %victim% {@kasa}

===============================================

Znowu editowałem .-.

===============================================

ODCHODZE!

Opublikowano

PROSZE TO JUZ NA 1000% DZIAŁA

options:
    kasa: 100 # Kasa za zabicie

on death of player:
    attacker is a player
    send "&bZa zabicie gracza otrzymujesz &c{@kasa} &bmonet!"
    execute console command "pay %attacker% {@kasa}"

ODCHODZE!

Opublikowano

W otherdropsie możesz ustawić

OtherDrops:

http://pastebin.com/raw.php?i=cqM7aRYj
    PLAYER:
        - drop: XP/100
        - drop: MONEY_DROP/* (zamieniasz gwiazdkę na ilość pieniędzy)
          chance: 100% (jak często ma wypadać)
          message: "&4||=============================================||
                    
                   -&fZabiles Go! W Nagrode otrzymujesz * $!
				   
          &4||=============================================||"

Skrypt:
 

on death:
    attacker is a player
    victim is a player
    execute console command "/eco give %attacker% 100" #tutaj tak jak kazałeś 100 moneya ;3
    execute console command "/eco take %victim% 0" #za 0 ustaw ile ma graczowi zabierać gdy dednie

LICZĘ NA LAJKA :3


 

Opublikowano

Łap:

options:
    money: 100 #kasa za fraga przyznawana po zabiciu
    tag: [SerwerPL] #zmien to lol
on death:
    victim is a player
    attacker is a player
    add {@money} to attacker's balance
    broadcast "{@tag} %attacker% zabil %victim% i otrzymal {@money} coinsow"

Najlepiej usuń spacje i wytabuj zgodnie ze strukturą. Wiadomość zmień/pokoloruj czy coś.

Jak będzie działać to wciśnij Lubię to! ;)

serwer_ourmc.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...