Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Aion 4.8 - Odkrycie nowych lądów, pożegnanie z Katalam


LittleBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W wyniku inwazji Beritry Sarpan, Tiamaranta oraz Katalam zostały zatopione.

Daeva cudem przeżyli zniszczenie kontynentu, udając się na nowe, nieznane dotąd rejony.

 

 

Obrazek przedstawia wygląd mapy przed usunięciem starych lokacji (po lewej) i po dodaniu nowych rejonów (po prawej).

126651416241711737114.png

 

 

W update 4.8 usunięte zostaną następujące mapy:

  • Tiamaranta,
  • Oko Tiamaranty,
  • Sarpan,
  • Północna część Katalam,
  • Południowa część Katalam,
  • Podziemia Katalam.

Wraz z tymi regionami, usunięte zostaną wszystkie misje, które obecnie tam wykonujemy, a także instancje:

  • Argent Manor (Posiadłość Dorgel)
  • Satra Treasure Hoard (Skarbiec Satry)
  • Landing Stage of the Steel Rose (Przystań Stalowej Róży)
  • Elementis Forest (Las Ladis)
  • Cabin of the Steel Rose (Kabina Stalowej Róży)
  • Hall of Knowledge (Hol Wiedzy)
  • Hall of Knowledge (Legion)
  • Muada's Trencher (Gniazdo Władcy Piasku)
  • Deck of the Steel Rose
  • Idgel Research Laboratory (Laboratorium Badawcze Idgel)
  • Idgel Research Laboratory (Legion)
  • Void Room (Obóz Pustki)
  • Void Room (Legion)

Wejścia do instancji, które nie zostaną usunięte, zostaną przeniesione na nowe mapy. Więcej info: http://aionpowerbook.com/powerbook/New_World_Update_-_Instanced_Dungeons

 

 

 

Dodane zostaną następujące rejony:

  • Sigunia,
  • Ensyaru.

333241416241714737114.jpg

 

823501416241717737114.jpg

 

882561416241721737114.jpg

 

 

 

Punkt startowy na nowych mapach.

553831416241724737114.jpg

 

Gracze będą poruszać się między nowymi mapami za pomocą riftów (szczelin), które pojawiać się będą w losowych godzinach. Przynajmniej 1 rift będzie pojawiał się w określonej godzinie, ale będzie miał najmniejszy limit użyć.

 

Więcej zdjęć nowych map:

 

 

 

Przykładowy wygląd nowych NPC.

763741416241724737114.jpg

 

 

 

Jak Wam się podobają zapowiadane zmiany? :)

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Bardzo ciekawie się zapowiadają :) być może i wrócę do Aiona :3 miałem dość katalam ;x wole bardzie kolorowe krajobrazy więc jestem git !


True love survives all

Opublikowano

Bardzo ciekawie się zapowiadają :) być może i wrócę do Aiona :3 miałem dość katalam ;x wole bardzie kolorowe krajobrazy więc jestem git !

Zapowiadają się naprawdę spore zmiany, więc z pewnością warto wrócić! :P

No, ale na 4.8 to jeszcze sporo sobie poczekamy. Najbliższą aktualizacją będzie 4.7, która w sumie też przyniesie wiele nowości.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Czyli mam rozumieć, że na daną mapę będę mogła dostać się tylko o danej porze? Heh, ale kombinują. Nie wiem po co usuwać tamte lokacje, nie mogą po prostu dodać nowej mapki? Co za żenada.

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Czyli mam rozumieć, że na daną mapę będę mogła dostać się tylko o danej porze? Heh, ale kombinują. Nie wiem po co usuwać tamte lokacje, nie mogą po prostu dodać nowej mapki? Co za żenada.

Napisano:

 

1. Rifts in Sigunia and Ensyaru open randomly.

- You can move between those two regions using rifts.

- At least one Rift opens regularly in fixed position but has lower amount of entries.

- Reinforcements will appear around Chaotic Rifts, 주변 방어 기지방어 전선에 높은 등급의 경비병 NPC가 등장하며, there is a special compensation waiting for killing them.

Więc może chodzi tylko o poruszanie się pomiędzy Sigunią, a Ensyaru. A z Sanctum, czy Pandemonium można będzie przeteleportować się normalnie.

Gdyby chodziło o ritfy do Siguni/Ensyaru, napisaliby zapewne "Rift to Sigunia".

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Na odświeżenie wrzucam parę fotek nowych mobów. ;)

 

 

10322759_491508757657979_445787299504164

 

 

 

 

 

10685343_491508644324657_708057886654154

 

 

 

 

10675584_491530814322440_124350318780088

 

 

Ten jest słodziutki :D

 

 

10409707_491530824322439_880655449077715

 

 

 

 

10393726_491530857655769_338749602586067

 

 

 

 

 

10805842_491530870989101_364809842593719

 

 

 

 

1601202_491530884322433_1823044549351456

 

 

 

 

 

10384223_491530910989097_513926293180819

 

 

 

 

10730857_491530927655762_192551444151714

 

 

 

 

 

1601202_491530937655761_3932736388307762

 

 

 

 

 

10424319_491530964322425_692331080028848

 

 

 

 

 

10435743_491530974322424_695888264442536

 

 

 

 

10363649_491531064322415_300817891827488

 

 

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z fanpage'a Vashiro, tam możecie znaleźć jeszcze więcej fotek. ;)

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Czyli mam rozumieć, że na daną mapę będę mogła dostać się tylko o danej porze? Heh, ale kombinują. Nie wiem po co usuwać tamte lokacje, nie mogą po prostu dodać nowej mapki? Co za żenada.

Myślą gdyby mieli ddoać teraz te mapy do instniejących to juz widze to pvp  w 4.8, gdzie na kazdej z map lata moze 3 asmo albo wcale :D

Nie czaruj.

Opublikowano

Beznadzieja z tym usuwaniem starych map, totalny bezsens. 

Ja tak nie uważam. Co innego, jakby zwiększali maksymalny lvl - ale skoro nie zwiększają, to po co aż tyle map? Tak jak słusznie zauważył metinowiec, ludzie rozproszyliby się po mapach i ciężko byłoby na kogoś trafić, w szczególności na Asmo (na niektórych serwerach). Poza tym, w update 4.7 też dochodzą nowe mapy.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Ludzi we frakcjach jest na tyle, że 3 na pewno nie będzie. Zresztą.. Głównie chodzi o Questy, Sety i tak dalej, jak dla mnie im więcej map tym większe urozmaicenie dla nowych graczy. Jak ja expiłem, to po 7-8 poziomach odechciewało mi się przebywania na danej mapie, a po 10 się już zmieniało normalnie. 

lownfast

Opublikowano

W tej grze glownie chodzi o pvp a nie jakies zabawy w kotka i myszke.Gdyby dajmy NC zrobil ankiete w ktorej mielibysmy wybor usuniecia map i dodanie nowych albo dodanie nowych map i zostawienei starych to zaloze sie o 1kkk, ze 3/4 wybralaby opcje number 1.Odpowiedz jest i bedzie jedna, im mniej map tym lepiej, wieksza przyjemnosc z pvp.W tym momencie latajac po north i south zasypam, zeby kogos znalezc to jeden wielki hardcore .

Nie czaruj.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co się stanie z garnizonami, eq za bm i ac? 

Garnizony zostaną usunięte, eq za BM i AC zostanie, podobno ma być możliwość zdobywania ich na innych mapach.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...