Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawianie własnego OTS na VPS (Linux)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Na kompie działa normalnie, nawet z komentarzami.

EDIT:
Zmieniłem system VPS na Debian 8, zainstalowałem wszystko powolutku i zmieniłem też OTSa. Ten poprzedni nie ważne co robiłem zawsze nie ładował configu, a teraz wszystko działa świetnie :D

Edytowane przez MineFan001
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[8:42:57.717] > 17 mods were loaded.
[8:42:57.717] >> Loading experience stages
[8:42:57.718] >> Loading monsters
[8:42:59.113] >> Loading map and spawns...
fixme:msvcrt:MSVCRT__write Malloc failed
wine: Unhandled page fault on write access to 0x00000018 at address 0x7eedbbc3 (thread 0023), starting debugger...
wine client error:23: read: Bad address


Pomożecie :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@1373230489-U611928.pngrafaeru Mam problem, zainstalowałem wszystko itp itd. Po wejściu na konto, po wyborze postaci automatycznie wyskakuje mi takie oto okno. Co dalej?

 

vk7FROS.jpg

Opublikowano

sprawdz czy w config.lua jest ip vpsa, sprawdź porty

Działa, dzięki :D Mam pytanie, jak stworzyć nowego usera i nadać mu uprawnienia żebym mógł używać screena normalnie na debianie?

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

otss.png@rafaeruzrobiłem tak jak jest w poradniku tylko, że na debianie 9. Silnik normalnie się odpalił, tylko, że nie mogę wejść na serwer.

Ładuje sie i ładuje i po chwili wyskakuje coś takiego

 

Opublikowano
6 godzin temu, pawiocio napisał:

otss.png@rafaeruzrobiłem tak jak jest w poradniku tylko, że na debianie 9. Silnik normalnie się odpalił, tylko, że nie mogę wejść na serwer.

Ładuje sie i ładuje i po chwili wyskakuje coś takiego

 

Jakie masz odblokowane porty? To może być akurat wina po stronie twojego łącza, a nie samego serwera.

Zapytaj innej osoby, aby się połączyła z serwerem, jeżeli ten sam rezultat, daj znać a spróbujemy coś zdziałać. 😄 

Opublikowano
20 godzin temu, pawiocio napisał:

@deyxq Nikt nie może się połączyć. 

@rafaerupomożesz?

Sprawdź czy masz dobrze skonfigurowane config.lua

Czy na twoim PC łączysz się na serwer normalnie ?

 

Polecam ten sposób:

 

Opublikowano
1 godzinę temu, rafaeru napisał:

Sprawdź czy masz dobrze skonfigurowane config.lua

Czy na twoim PC łączysz się na serwer normalnie ?

 

Polecam ten sposób:

 

Nie, nie łączy się normalnie na moim PC.

Co ja mam tu wpisać?

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano (edytowane)

A tu coś mam zmienić w xxx

Zresztą ni mogę też zainstalować tego w xxx2

A to, że w VPS mam Mariadb zamiast mysql robi różnicę?

@rafaeru

 

xxx.png

xxx2.png

Edytowane przez pawiocio
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, pawiocio napisał:

wciąz to samo...

- w config wpisz ip VPS a nie localhost. 

- utworzyłes w ogóle bazę danych?

- wyswietla sie cokolwiek po wpisaniu twojego ip z VPSA w przegladarce?

Edytowane przez Derenea

 Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...