Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edycja Pliku Z Rozszerzeniem Dll


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym sie dowiedziec jak latwo moge zedytowac pliki z tym rozszerzeniem , poniewaz chcialbym zmienic tekst zawarty w tym pliku.

 

Czy moglby ktos mi powiedziec jaki jest do tego program? oprocz tego recovery ? Bym byl bardzo wdzieczny

 

virtu

Opublikowano

Res Hack

Restorator

Innego tegopodobne ^

 

Albo edytory hex, z tym że musisz się zmieścić z swoim tekstem w tylu znakach co jest już w pliku.

Moi drodzy, bo najważniejsze w kochaniu zwłok jest to, że nie marudzą.

Opublikowano

Mam pytanie czy res hack dziala na takiej zasadzie ze mam np jakis plik .dll od jakiegos hacka np to moge go zeedytowac?tzn otworzyc i zeedytowac?

Bo np jak reshackiem chce otworzyuc .dll hacka np Frantic.dll

to mam tylko to:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>
<assembly xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1" manifestVersion="1.0">
 <trustInfo xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v3">
   <security>
     <requestedPrivileges>
       <requestedExecutionLevel level="asInvoker" uiAccess="false"></requestedExecutionLevel>
     </requestedPrivileges>
   </security>
 </trustInfo>
 <dependency>
   <dependentAssembly>
     <assemblyIdentity type="win32" name="Microsoft.VC90.CRT" version="9.0.21022.8" processorArchitecture="x86" publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b"></assemblyIdentity>
   </dependentAssembly>
 </dependency>
</assembly> 

 

i nic wiecej:/

Opublikowano

nic nie zrobisz i nie zedytujesz bez kodów źródłowych biblioteki i poprawienia ich, i ponownej jej kompilacji na nową już poprawioną

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...