Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DM] Eryczal-DM - DeathMatch i nie tylko!


GoblicPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eryczal-DM - Jest to serwer DM i nie tylko, jest to serwer dla graczy którzy są zaawansowani lub nie. Tylko u nas masz równe szanse, ponieważ vip jest chwilowo niedostępny, każdy ma równe szanse, vip ma tylko dostęp do JetPack'a oraz do zestawu broni... Ale to nie tak, że każdy jest taki sam, ależ nie! Każdy jest na pewno inny... Serwer dopiero dziś był otworzony dla beta testów, żeby znaleść kilka bugów. Ale na pewno znajdziemy je! Administracja na serwerze jest prawie ciągle, właścicielem serwera jest "bartiss122" oraz "Eryczal". Eryczal to jeden z założycieli serwera Eryczal-DM, pomaga mu bartiss122.



Opis GameMode'a:
Hmm... co by tu opowiadać! A więc tak:

- Dynamiczny system domów (dopiero będziemy robili domki za respekt)

- Dynamiczny system prac "/dpraca"

- Kilka mniejszych systemów

- Dużo komend (ciągle jest ich coraz więcej!)

Na razie będzie tymczasowy GM, aż Technicy Eryczal-DM zrobią swój GameMode. Co by tutaj opisywać?
Nasz gamemode posiada dużo systemów podanych u góry. Administracja stara się by atmosfera na serwerze była taka jak na każdym serwerze.  Na serwerze jest system respektu oraz level'i, są tam automatyczne eventy takie jak: Chowany, /arena i wiele więcej, posiadamy także system walizek który robi administrator by gra była jeszcze lepsza oraz administracja mogła co robić, a nie tylko sprawdzać graczy!

Informacje:

HostName: Eryczal DM
Address:  31.186.84.134:25099
Players:  1/ 19
Ping:     36
Mode:     ™Eryczal-DM™
Map:      San Andreas

Forum jest tymczasowo zamknięte, ponieważ pracujemy jeszcze nad nim.

baner4.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...