Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Autorski skript na bana podczas zginięcia. Poczuj się jak na Hardcorze


SeVeNYTY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<<------- Reklama


<<------- Reklama


<<------- Reklama


<<------- Reklama


<<------- Reklama


<<------- Reklama


<<------- Reklama


 


Witajcie wiele z was zastanawiało się pewnie jak zrobić plugin na automatyczne bany za śmierć, ale odpowiedź jest prosta, lepiej zrobić skript na to.


Skript ten posiada:


 


Ban na 1 godzine - permissia :    - death.gracz


Ban na 30 minut - permisssia:    - death.vip


Ban na 15 minut - permissia:   - death.svip


-------------------------------------------------------


Aby niemieć bana potrzebny jest OP lub permisia :   - death.operator


-------------------------------------------------------


Masz tam też 10 sekund na pożegnanie się z serwerem.


 


Wszelkie błędy proszę zgłaszać na PW.


Jeśli ci się nie podoba ten skript poprostu go zamnkij niż pisać obraźliwe komentarze


 


Kod:



# +---------------------+ #
# + Skript + #
# + Death Ban + #
# + by KammanY + #
# +---------------------+ #

# Mozesz edytowac skript, jesli nie usuniesz informacji o Autorze #
# W razie usuniecia tej informacji i przywlaszczenia sobie skriptu #
# Skript straci waznosc i mozesz byc za to ukarany #


# Ranga Gracz - Ban na 1 godzine #
# Ranga Vip - Ban na 30 minut #
# Ranga SVip - Ban na 15 minut #

# +---------------------+ #
# + Opcje + #
# +---------------------+ #
options:
# +---------------------+ #
# + NazwaServera + #
# +---------------------+ #
name: &f&l[NazwaServer'a]
# +---------------------+ #
# + Strona do ub + #
# +---------------------+ #
unban: &e[Strona]
# +---------------------+ #
# + Kod Skriptu + #
# +---------------------+ #
on death of player:
if player has permission "OP":
send "&cZdedales, ale ze jestes w Administracji nie masz bana za smierc"
else:
if player has permission "death.operator":
send "&cZdedales, ale ze jestes w Administracji nie masz bana za smierc"
else:
if player has permission "death.gracz":
send "{@name} &7Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem"
wait 10 seconds
kick player due to "{@tags} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 1 godzine. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
set {bang.%player%} to true
wait 1 hour
set {bang.%player%} to false
if player has permission "death.vip":
send "{@name} &7Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem"
wait 10 seconds
kick player due to "{@tags} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 30 minut. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
set {banv.%player%} to true
wait 30 minutes
set {banv.%player%} to false
if player has permission "death.svip":
send "{@name} &7Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem"
wait 10 seconds
kick player due to "{@name} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 15 minut. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
set {bansv.%player%} to true
wait 15 minutes
set {bansv.%player%} to false
on connect:
if {bang.%player%} is true:
kick player due to "{@name} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 1 godzine. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
if {banv.%player%} is true:
kick player due to "{@name} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 30 minut. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
if {bansv.%player%} is true:
kick player due to "{@name} &cUmarles, wiec zostales zbanowany na 15 minut. Odbanuj sie na &e {@unban} &c."
command /DeathBan:
trigger:
send "+-----------+"
send "+ Death Ban +"
send "+ by +"
send "+ &cKammanY +"
send "+-----------+"
command /deathub [<offlineplayer>]:
trigger:
set {bang.%player%} to false
set {banv.%player%} to false
set {bansv.%player%} to false
send "{@name} &7Gracz &e{arg 1}&7 zostal unbanowany."

Opublikowano

A jesli ktos wyjdzie z serwera podczas tych 10 sekund to co?

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Znów jakiś sktypt. W dodatku jest dziwnie napisany.
Każdy skrypt bardziej obciąża serwer. 

Wolę pobrać jakiś porządny plugin albo sam go napisać i wiedzieć że z serwerkiem nic się nie stanie niż wsadzać to w serwer. To jak wsadzenie patyka w mrowisko.
W dodatku pewnie nie ma configu a jeśli ma to nie ma na pewno że nie można zmienić ilości czasu banu dla danego gracza.

Już nie przeczepiając się sktypru. To jeśli nie mam SVip'a ? 
Według mnie powinno być takie coś:

 death.1
 death.2
 death.3

i wtedy wiadomo co jest czyje.

@OffTopic wolę pluginy.

PS. Jesteś już na FanPage :P

531001454960877632167.png

Opublikowano

Coś buguje inne skrypty i tp oraz give z Essentials. Widziałem masę takich skryptów. A ja jestem ciekawy co jak gracz wyjdzie??

P.S. Wole pluginy ponieważ są stabilniejsze.

4462514400953061278225.png

Opublikowano

gowno. na dodatek jak masz svipa to wyswietli ci 3 wiadomosci haha

 

nie polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...