Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon w abonamencie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , zakładam już 2 temat bo zmieniłem zdanie 

i mam zamiar kupić telefon w abonamencie.

wymogi :

- 5 cali 

moje fundusze to jednorazowo :

600 zł  + 50zł/msc na abonament. 

Jaki telefon byście mi polecili ?

Opublikowano

Cienko to widzę. Nic dobrego za 600/50, niestety.  

Na twoim miejscu wziąłbym bardzo dobry smartfon na raty i dokupował sobie potrzebne pakiety. Chyba że bardzo Ci zależy na 218421981 GB internetu, 2015892185 SMS'ach do przyjaciół i 2108412958 minutach do rodziny. 

lownfast

Opublikowano

Lepiej weź abonament 140+, wtedy masz tel za darmo (1zl), wszystko nielimitowane i nowy smartphone co roku który możesz sprzedać i Ci się zwraca. A i dostajesz najnowsze modele.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

najlepszy i najtańszy wybór to abonament bez telefonu a telefon kupić, w granicach tej kwoty najlepsze były by Microsoftu Lumie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Lepiej weź abonament 140+, wtedy masz tel za darmo (1zl), wszystko nielimitowane i nowy smartphone co roku który możesz sprzedać i Ci się zwraca. A i dostajesz najnowsze modele.

Nie ogarniam. Lepiej płacić 140 złotych abonamentu zamiast 50 złotych rat? Pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci to 10 złotych, załóżmy że za internet płaciłby 20 złotych, to i tak by mu się bardziej opłacało, jak branie abonamentu za 140 złotych, lol. 

lownfast

Opublikowano

Dobra , po przemyśleniach mam do wyboru 2 telefony .

Samsung Galaxy S4 vs. Motorola Moto G 2 gen.

- poproszę argumentację . 

Opublikowano

Czyli rozumiem że to chińska podróbka na licencji LG , tak ?

A w zakresie 7 bańek co byście polecili nowego lub używanego. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...