Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd łączenia z serwerem pliki terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiaddam pliki Torenzo (czyste) i mam wlaczony serwer normalnie navicat sie loguje i w filezilli wchodze a jak luncherem wchodze pisze mi ze blad laczenia z serwerem mam wlaczone port mapy i root zmienony na iphamachi.100 i serverimfo tez tam ma iphamachi.100

Opublikowano

port map nie jest Ci potrzebny jak ty chcesz wejść na serwer, porty w root się zgadzają? 

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

channele ci się nie uruchamiją podaj sysser z channeli

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

podeślij jeszcze auth 

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

serwer info w głównym cliencie lozem ma mieć ip normalne w root też normalna końcówka

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

podeślij serwerinfo z root sprawdzę czy dobrze masz

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

mówiłem że ip z normalną końcówką... porty masz takie same  w channelach?

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

Process: FDWATCH neer null in event: ident 22 

 

Tu leży problem game ci się nie uruchamia przez ten problem

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

A serwer wcześniej Ci działał? jakich difów?

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

Ale przed tym serwer Ci działał? może dif nie na tą wersję game

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

zależy jakie pliki pobrałeś sprawdź wejdź w channel i masz plik txt version.txt tam pisze

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

wgraj od nowa to game czyste bez difów może

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

zrobilem wszystko od nowa nie wgrywalem nic to serwer dzialal , edytowalem proto item dodalem -1 w itemkach ze srednimi aby srednie i um byly edytowalem jeszcze etc_drop_item i mob_drop_item oraz w mob_proto dodalem HP dla moba 2002 to jest pajak ktory mial hp na 0 i sie serwer wieszal i gy to zamienilem to dalem reboot i juz serwer nie dziala co jest 

Opublikowano

sysser podeślij bo tak nic nie zrobimy

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...