Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PlayBreak v3.1 Beta Release[UNDETECTED] Zupełnie nowa jakość!


MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jako iż Fredowi pykło 2k widzów zmienił on zupełnie PlayBreak'a.

Teraz nie jest on w formie nakładki.

v2.16

Download:

http://przeklej.org/file/Kx3Rkm/Definitly.not.cheats.rar

v3.1

-Moved to internal. (no overlay)
-Added Screenshot Cleaner. (thanks to @Darklinuxz :P)
-Added Noclip Up / Down. (SPACE+V / B+V)
-Added Chams.
-Added Glow toggle.
-Added 3D3 NVG. (fucks up aimbot, since it like "shifts" the game to the right, but it nice to have ^^)
-Added a little Player warning tool.
-Added No-Grass.
-Improved the Aimbot.
 
 
Tym razem hacka musimy zinjectować tak ja było to za czasów REI'a.
 
Oto filmik ze wszystkimi funkcjami i nowym wyglądem postaci w ESP:
 
Download:
Scan:
 
Miłego cheatownia !: D
784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Dostałem kilka pw od osób którym nie działał cheat by uniknąć spamu na mojej skrzynce macie tu programy i tipy które mogą pomóc:

- VC Runtimes pobrać z oficjalnej strony microsoftu
- ISS musi być odpalony w windows modzie
- ISS musi być rozciągnięty na cały ekran
- Vista win 7+ nie działa na xp
- Opcja areo powinna być włączona
 
@Deji jest to opcja która zatrzymuje jak by czas w grze z twojego punktu widzenia i w tym krótkim czasie masz szanse zabić kogoś , trudno mi to wytłumaczyć masz tu filmik :http://www.youtube.com/watch?v=dxsFHJ0LByI
784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Undet. Ten hack jest w zasadzie nie wykrywalny działa na zasadzie nakładki i nie ingeruje bezpośrednio na pliki gry.

Gram od 3 miesiecy na full opcjach(wh,noclip,superjump) i bez bana :0

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Włączam cheeata i mi wywala grę. Na wersji 2.15 działa. Od nowszych wersji cheeata  wywala mi grę.

Wiecie o co chodzi?

PROSZĘ O POMOC!

Opublikowano

ja wczoraj też dostałem na jednym koncie ale leciał hard noclip, ghostmode (nie do konca rozumiem zasade działania bo niby używałem a kumpel mówił że i tak chodzę), hard aim i hard esp, potem gram na drugim koncie od wczoraj tylko esp i nic :)

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Tak potwierdzone po ostatnim patchu bany lecą jak porąbane.

Polecam używać wersji nakładkowej 2.16 i tylko na esp jeżeli zależy wam na koncie, trzeba poczekać z tydzień po tym patchu aż fred coś ogarnie.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

A czy gdy będe używał tylko Item ESP i ESP na graczy ale bez walczenia ( i zbędnych reportów ) to dostane bana czy mogę śmiało grać ?

Opublikowano

Jeżeli nie będziesz biegł do lootu przez pół mapy bo zobaczysz snajpe i to sami tyczy się to ludzi to jest 99% szans że nie dostaniesz bana.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

To jakoś wykrywa z jakiej odległości zobaczyłem snajpe ?

Nie, po prostu np jak widzisz typa na poczcie i go raszujesz to jest większa szansa na bana .

­

Opublikowano

No wiem ale napisałem że nie będę nikogo zabijał przez co nie dostane reportów :P A przez reporty chyba się dostaje bany...

Opublikowano

Przez reporty trafiasz do fairfightowej listy , dzięki niej developerzy potrafią odróżnić cheaterów od zwykłych graczy (ratio headshotów w % , kicki z serwerów itp.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...