Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZLECENIE]: Tło na YT. NAGRODA W PLN (SMS), ZAGLĄDNIJ!


Gnypek.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1373291863-U247153.png




Tematyka:

 

Tematyka abstrakcyjna. Po prostu na środku napis Gnypek z przyczepionym "logiem" Wiedźmina (medalionem wilka) W okół jakieś fajne efekty graficzne, rendery C4D etc. Jeżeli tematyka jest niejasna zapraszam na PW

 

EWENTUALNIE COŚ NA WZÓR TivoltGames


Youtube nowe/stare:

Nie rozumiem, ale nowe (Rozdzielczość zdjęcia full HD o ile się nie myle jest teraz.
Wysokość:

2560 x 1440

max 2mb
Szerokość:

2560 x 1440

max 2mb
Kolorystyka:

Kolorystyka nie jasna, nie ciemna. Kolory bliżej chłodnych (Niebieski)
Dodatkowe informacje od zlecającego:

Niech to będzie coś fajnego. Jakieś bąbelki, jak pisałem na środku napis Gnyp3k gdzięs upchane logo Wiedźmińskie by pasowało, jeżeli nie pasuje, nie trzeba. Byle by na odpierdol nie
Materiały do wykorzystania:
Wynagrodzenie:

25-30zł SMS PLN i tylko w SMS.

 


Jeżeli byłby ktoś taki miły i zrobił mi do tego avka pod wzór (nie jest wymagane) byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

­graphic.png

Opublikowano

1 :

 

 

10. Administrator zakazuje handlu pod wszelką postacią na Forum ruchomościami lub przedmiotami wirtualnymi. Za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego działu, na specjalnie określonych zasadach i warunkach.

 

Jeśli nagrodą ma być realna gotówka to zapraszam do działu giełda, tu nie oferujemy takich rzeczy.

 

 

2:

 

8. Każdy użytkownik ma prawo do jednego zlecenia. Napisanie kolejnego jest możliwe dopiero w przypadku, kiedy jego poprzednie zlecenie zostało zamknięte. Dodatkowo użytkownik musi odczekać 15 dni od momentu zamknięcia poprzedniego tematu. Wykonanie następnego zlecenia przed upływem tego czasu skutkuje zamknięciem tematu oraz przeniesieniem go do Archiwum.

Jeśli użytkownik w dalszym ciągu nie stosuje się do tej zasady, zostaje wpisany na listę Persona Non Grata na okres jednego miesiąca oraz dostaje warna w wysokości 5%(180 dni) Każde kolejne niezastosowanie się skutkuje wydłużeniem kary o dwa miesiące.

 

Poprzednie zlecenie :

http://www.mpcforum.pl/topic/1300153-sygnatura-gnypek/

 

Zamykam.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...