-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KeShaddar
KeShaddar
Witam, ostatnio zakupiłem nową karte graficzną (model z nazwy tematu). Posiada on chłodzenie niereferencyjne Windforce. Ogólnie cały komputer był przezemnie niedawno składany,
ale do rzeczy - podłączyłem ją zainstalowałem sterowniki - najnowsze dostępne, ale nie beta. Po uruchomieniu gry skyrim na maxymalnych ustawieniach nie było słychać żeby chłodzenie zwiększało obroty, po jakichś 10 minutach na ekranie zaczynały wyskakiwać artefakty i to konkretne które po chwili zmuszają do resetu, zaś problemu nie ma jeżeli ustawie ręczne obroty chłodzenia. Ale to chyba nie o to chodzi żebym np. w trakcie grania musiał się p******** z manualnym ustawianiem obro... Czegokolwiek! Więc w czym problem? Czy może ta wersja sterowników ma jakiś problem dotyczący regulacji chłodzenia? NIEWIEM - Dlatego zapierdzielam na empisi i pisze temat, ten temat - mam nadzieje że pomożecie
Sprzęt:
Ram: 2x4gb Patriot Viper Extreme CL9 1600mhz
Motherboard: MSI z87-g43 Gaming
Proc.: Core i3 4160 3,6ghz OC@ 3,85
Zasilacz: Cooler Master Silent M2 720w Modularny
Chłodzenie dodatkowe: Przód-120mm, Tył (wydmuch)-120mm, Procesor-ogwniwo peltiera + Zalman CNPS10X PERFORMA 120mm/1400rpm
Żem sie rozpisał -,-
Licze na waszą pomoc
K$H
vote for torchan !
fuck the chinese hacking group!
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.