Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DRAGON BALL CREATIVE // dbcreative.eu // START 15 Listopada 2014 około 16


Terkos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
af9ynP9.png

 

OewOM8y.gif

 


 

vLwggZr.jpg[/align]

 

 

[align=center]START SOBOTA 16 LISTOPADA 2014 W OKOLICACH 16:00[/align]

 

 




 

 

f5CDkET.pngDarmowy PACC - jako że większość serwerów idzie w tym kierunku to i tutaj zrezygnowaliśmy z płatnego premium, ale za to dodaliśmy nowy sms shop z różnymi przedmiotami pomagającymi w czasie rozgrywki, mamy nadzieję że dzięki temu więcej osób przekona się do tego serwera i ożywi Wary

f5CDkET.pngExp Stage - został zwiększony po lvlu 500 expi się dużo szybciej i dodatkowo usunięty został stage po lvlu 800. Wiele nowych osób skarżyło się na trudność we wbiciu swojego pierwszego max reba, kiedy doświadczeni gracze robili to w dzień - dwa, nowym zajmowało to do tygodnia przez co szybko się zniechęcali. Dbamy o wszystkich graczy stąd przyszedł czas na zmiany. Wiele osób skarżyło się na wysokie 2000 + lvle, także exp stage po 1800 został zmniejszony

f5CDkET.pngOchrona PvP - PvP zaczynamy od 300 lvla, poprzednio było to 100 ale wiele nowych graczy padało ofiarą pkerów i szybko się zniechęcało na początkowych lokacjach.

f5CDkET.pngTrap system - możemy wysłać gracza z lvlem poniżej 300 do temple, jeżeli przeszkadza w jakimś Warze lub blokuje expowisko, od 300 lvla jest już PvP także nie było sensu ustawiania tego wyżej

f5CDkET.pngPvP-Enfo - Enfo zostało powiększone w stosunku do poprzedniej edycji, gracze skarżyli się na brak odpowiedniej nagrody za zabójstwo, na serwerze który praktycznie opiera się na PvP w późniejszych etapach.

f5CDkET.png38 Unikalnych Zbalansowanych Postaci - nikt inny nie może pochwalić się taką ilością grywalnych postaci, wejdź i przekonaj się sam. Dodana autorska postać w poprzedniej edycji zasiliła nie małe już grono grywalnych postaci. Jest to Legendary Sayian, który dostał wybór między Tankiem a Dps.

 

eKR4erV.jpg

 

f5CDkET.pngPodział Postaci - postacie zostały podzielone na Tank i DPS

f5CDkET.pngUnikalne Spelle - Każdy z Tanków bije dużo więcej Melee i posiada spell Mafuba, zatrzymuje on wrogiego gracza na 3.5 sekundy i jest pomocny w trapowaniu i combowaniu ludzi a nawet w ucieczce żeby zyskać trochę czasu. Dodatkowo każda postać ma dostęp do Magic Walla i Kamienią(coś w stylu Krzaczków)- uznaliśmy że samo bieganie za sobą na follow jest bez sensowne i takie mechanizmy ze zwykłej Tibii sporo zmienią

Dodatkowo każdy ma dostęp do 8 spelli zależnych jedynie od ki lvl-a (tu własnie znajdziemy MWall czy Kamień

cotwdET.png

f5CDkET.pngCombo System - Każdy DPS ma 5-spellowe Combo z czego każdy spell ma czas ładowania o 1 sek większy niż poprzedni żeby wszystkie skleiły się w jedno duże uderzenie. Zwiększono zasięg fal do 4 kratek, gdyż w późniejszych etapach gry często było za ciężko zabić wysokopoziomowego gracza.

 


 

f5CDkET.pngPvP Coins - Za zabicie gracza z lvl-em 1000 lub więcej otrzymujemy pvp coin, większą ich ilość można wymieniać na silne przedmioty wspomagające naszą postać, w tym najsilniejsze buty i bronie na serwerze 

f5CDkET.pngWzywania wymagające współpracy - Posiadamy kilka questów, na które potrzeba zebrać się w większą grupę i mimo tego mogą trwać one po parę godzin. Niektóre Bossy mogą stawić nie lada wyzwanie.

f5CDkET.pngBossy- Poza bossami questowymi po mapie rozrzucone są inne, które można farmić dla zdobycia itemów. Można zdobyć z nich sety i bronie takie jak Epic Set, Legendary set i Uniq set. Dodatkowo są bossy które dadzą nam ticket na nowy czar czy wejście na dodatkowe expowisko.

f5CDkET.pngQuesty - Poza ogromem questów skrzynkowych i takich w stylu Anihilatora 1, 2, 3, 4-ro osobwe, są również takie, które wymagają od nas zebranie określonych przedmiotów w celu otrzymania nagrody

 

WfWR40c.jpg

 

 

f5CDkET.pngPierwszy Reborn można zrobić już na 250 lvlu jednak zalecany to max czyli 1000 lvl, do pokonania jest droga z różnymi Saiyanami zaczynając od ssj4. Po Rebornie zachowujemy swoje Hp, Ki, Skille i zaczynamy od poziomu 1.

 

f5CDkET.pngDrugi Reborn, zwany Black Rebornem możemy wykonać uprzednio robiąc zwykły Reborn, dodatkowo wykonać musimy 40 Sag, za które dostajemy specjalny item uprawniający nas do wejścia do NPC Black Reborn. Sytuacja podobna jak na zwykłym Rebornie, zachowujemy Hp, Ki, Skille i zaczynamy z LvLem 1, wbijając lvl 1000 po Black Rebornie odblokowujemy Black Transform, który daje nam spory przyrost mocy.

 

ONQbHGC.jpg

 

f5CDkET.pngPoza zwykłymi Transformami, których każdy ma kilka co 30-50 lvli są jeszcze Transformy questowe. Zaliczają się do nich transy, które używać można po Rebornie  RQ - 300lvl, FRQ - 400lvl, SRQ - 500lvl, SFRQ - 600lvl i Black, po Black Rebornie i wbiciu 1000 lvl-a. Dodatkowo poprzedni quest na Fuzję zastąpiono nowych questem na Transform, gdyż zmuszało to wiele osób do dobierania się w odpowiednie pary postaci. Co za tym szło bardzo wiele postaci została kompletnie nieużywana.

 

xZ10zLi.jpg

 

rodzinka.png

24462460303080216799.png

21dofg1.jpg

4QGvU.jpg

YmuDz3j.jpg

mu4Djpi.jpg

f71Dx9X.jpg

KuSwEJG.jpg

w24Z7nj.png?1

7VxMKUk.jpg

 

 

FIlxYWq.jpg

 


 

Opublikowano

Taki serwer, teamy się expią, biją się, potem jakiś team wymięka i wszystkie teamy odchodzą w przeciągu 2 miesięcy, potem grają zwykli gracze, którzy się już nie warują i serwer czeka na restart. Serwer typowo pod teamowe PvP, bo solo nic nie ugrasz. Taka prawda, kłamać nie będę. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...