Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukujemy Administracji, HeadDJ, DJ] Mati™


szybkiprokokx19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okej wszedłem na serwer żeby zobaczyć jak to wygląda po czym przerzucony na do administracji zostałem oskarżony że jestem z jakiegoś tam tsa od kogoś i dostałem bana (pozdrawiam serdecznie tą zgraje debili)

Opublikowano

Nie polecam crasowana licencja + kopują wszystko z innych teamspeak

To muszę przyznać, iż wbiłem dziś na tego ts'a zobaczyć co tam mają i poczułem się jakbym był na konkurencyjnym ts :D.. Kanały żywo ściągnięte nic nie zmienione ;d.

Tak samo licencja crack... Nie warto tracić czasu (moje spostrzeżenie)

Opublikowano

<22:37:17> You are banned permanently. Reason: "POLITYCZNIE PODEJRZANY"

 

Pozdrawiam zgraje imbecyli z tego servera :)

Szkoda marnowac czas, nigdy nic nie osiagniecie

x


Opublikowano

HAH Nawet powód bana skopiowali.

Nigdy nic nie wymyśli własnego ta ograniczona umysłowo gimbaza z tego serwera.

Nie pozdrawiam i będę zastanawiał się nad zgłoszeniem tego serwera o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił przede mną.

Dno i sto metrów mułu tyle w tym temacie.

Opublikowano

okej wszedłem na serwer żeby zobaczyć jak to wygląda po czym przerzucony na do administracji zostałem oskarżony że jestem z jakiegoś tam tsa od kogoś i dostałem bana (pozdrawiam serdecznie tą zgraje debili)

U mnie to samo, po wejściu na serwer też oskarżenie, że jestem z innego serwera + perm :)

<21:46:52> You are banned permanently. Reason: "DZIEKUJEMY DOWIDZENIA"

736181470940422997756.png

Opublikowano

Jak zostaliście zbanowani to raczej był jakiś powód tego. Bo raczej bana za free to byście nie dostali..

 

A licencja jest :) .

Ban za free,gdyz mysli o osobach od mojej osoby i innych .. wiec pozdrawiam

 

A co do licencji to crack

Opublikowano

Ban za free,gdyz mysli o osobach od mojej osoby i innych .. wiec pozdrawiam A co do licencji to crack

  

Najwyraźniej byłeś na ts3-party.pl :) .

Jeżeli dostałeś bana no to nwm za co..

A licka jest :) .

Opublikowano

Najwyraźniej byłeś na ts3-party.pl :) .

Jeżeli dostałeś bana no to nwm za co..

A licka jest :) .

macie niby licencje,a wasz serwer jest postawiony w mintshost?Więc ogarnij się kolego,gdyż Donmar to gołodupiec bez kasy...

 

Opublikowano

DonMar to j****y Frajer mysli że zmieni se nick Na Terrorist lub jakiś inny to się wykozaczy k***s j****y ts na blackliste idzie k***a za licke crack Rokat pomożesz mi wjebać jego ts'a na blackliste dam ci ip liczbowe na gg


I on gówno ogarnia i jego domena teraz to ts-dobregry.pl

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...