Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[4Story] Jak nie zostać okradzionym w grze


hersentokrul

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Zapewno wielu z was mialo okazje spotkac sie ze zlodziejem w grze.
Jedyny sposob jaki was moze ochronic to mozg.

 

Tutaj troszke zasad.



1. Kopiowac (klonowac) przedmiotow w grze juz nie idzie ani zadnym trickiem, ani programem. Kto wam mowi, chodz sprobojemy, to juz chce was oszukac.

2. Kazdy co chce teraz ulepszac za kase, ma teraz wieksze szanse aby kogos okrasc, poniewaz nie widac jak on ma na sobie tynki, wiec moze ukrasc pod pretekstem "sory, spalilo :("

3. Ostatnio po serwerach 4story grasuja zlodzieje z tzw. Trade Hackiem, gdzie ty wkladasz itemy zlodziej szybko korzysta z okazji, odpalatrade hacka - polega on na tym, ze robi to w ulamkach sekundy. Wklada niby item jakis na zamiane, akceptuje wszystko i sie przerywa handel, gdzie ta osoba traci przedmiot a ta druga nie stracila tego z handlu i zarobila 2. Najlepiej umowic sie z ta osoba gdzies w keter/markut/gor i postawic po kryjomu sklepik za ta cene dla tej osoby.

4. Nie pozyczaj! Nawet najlepsi przyjaciele moga cie oje****.. Nie pozyczaj swoich przedmiotow, pieniedzy nikomu kogo nie znasz, nawet osobom z gildii. Jesli Ci nie odda tego co mial dac wczesniej, support nie pomoze - dales na wasne ryzyko.

5. GM nie prosi o konta! Jest wiele przypadkow, gdzie gosciu zrobi sobie nick np. "lGMlKoks", "lGAlXyrus" i bedzie prosic o nasz email oraz haslo w celu sprawdzenia konta. Nigdy nie podawaj swojego emaila oraz hasla do konta!!

6. Jesli zakladasz kod bezpieczenstwa, nie rob hasla takiego samego jak do konta, poniewaz bedzie mozna oblokowac zabezpieczenia.

7. Nie wierzcie, ze jakis niby pseudo GM podszywka podejdzie do was, powie ze jak nie dacie mu passow do konta to dostaniecie bana. Wiele przypadkow bylo i jest jeszcze, sam spotkalem sie z takim. :) Najlepiej napisac, to poprosze o bana. W ten czas bana nie bedzie bo to nie jestem GM.

8. Patrz z kim handlujesz! Czasem kazdy sie pomyli, da duzo warty przedmiot nie tej osobie, a ta osoba nie bedzie chciala oddac. Zawsze jak handlujesz patrz do gory Handel z -------.

Pamietajcie:
Jest jeszcze wiecej sposobow na okradanie w grze, ale to juz na realne pieniadze, konta do innych gier itp. Ja nie znam wiecej takich sposobow, wypisalem te, ktore znam i spotkalem.

A teraz:

Jesli stracil[as/es] cos w celu okradniecia przez druga osobe, jest to tylko i wylacznie twoj blad, poniewaz dales sie oszukac. Support nie moze zwracac przedmiotow, chyba ze wartosc ich jest powyzej 2000zl.

Jakl sie zachowac gry ukradna nam konto?:
Kiedy ktos wam wejdzie na konto musisz bardzo szybko dzialac!

Nie czekaj! To walka z czasem! Szybko wchodz na strone www.4story.pl i popros o nowe haslo na email.
Jesli mieliscie takie same haslo do emaila jak do gry, to macie naprawde walke.
Najlepiej szybko sie zaloguj na emaila, zmien haslo do poczty i takze do gry. Szybko sie zaloguj na grze po zmianie hasla, aby zlodzieja wyrzucic z konta. Przecietnie taka akcja trwa okolo minutke, aby pozmieniac wszystko.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mialem kiedys jedna osobe w gildi ktora podszywala sie pod znanych graczy z PLa :c

Ofiary dawaly passy zeby wygrywac im turnieje ustawic skille itp....

Nagle po paru miesiacach pare kont zostalo oczyszczonych a zlodziej zmienial nick i szukal nastepnych glupcow :c

Byla to dosc podejrzana sprawa od poczatku poniewaz zlodziej gdy siedzial na Team Speaku z nami nigdy nie mial mikrofonu moze bal sie ze sie dowiemy ale co bylo najdziwniejsze w tej historii ze wiedzial wszystko o swoich ofiarach nawet do 2-3 lat wstecz .

W tych czasach nie mozna nikomu wierzyc tak jak Hersen wspomnial nawet najlepszym kolegom bo zawsze moze sie okazac ze to nie jest ta osoba i juz nigdy nie zobaczysz swoich itemkow a zlodziej sie na twojej glupocie wzbogaci !!

Jak dla mnie najgorsza glupota jest dawanie danych do konta zeby ktos wygral turniej za ciebie .....

Nie jestes w 100% pewny ze twoje dane do konta nie wpadna w niepowolane rece .

Wiadomo sa slabsi i lepsi gracze w 4story ale kazdy ma szanse wygrac turniej  .

Ale granie za inna osobe na jej koncie na turnieju jest tak naprawde oszustwem i dostarcza 0 satysfakcji z wygranej.

Moze dostaniesz ten tytul i bron ale co z tego jak naprawde nie zaslugujesz na te nagrody :c

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Mialem kiedys jedna osobe w gildi ktora podszywala sie pod znanych graczy z PLa :c

Ofiary dawaly passy zeby wygrywac im turnieje ustawic skille itp....

Nagle po paru miesiacach pare kont zostalo oczyszczonych a zlodziej zmienial nick i szukal nastepnych glupcow :c

Byla to dosc podejrzana sprawa od poczatku poniewaz zlodziej gdy siedzial na Team Speaku z nami nigdy nie mial mikrofonu moze bal sie ze sie dowiemy ale co bylo najdziwniejsze w tej historii ze wiedzial wszystko o swoich ofiarach nawet do 2-3 lat wstecz .

W tych czasach nie mozna nikomu wierzyc tak jak Hersen wspomnial nawet najlepszym kolegom bo zawsze moze sie okazac ze to nie jest ta osoba i juz nigdy nie zobaczysz swoich itemkow a zlodziej sie na twojej glupocie wzbogaci !!

Jak dla mnie najgorsza glupota jest dawanie danych do konta zeby ktos wygral turniej za ciebie .....

Nie jestes w 100% pewny ze twoje dane do konta nie wpadna w niepowolane rece .

Wiadomo sa slabsi i lepsi gracze w 4story ale kazdy ma szanse wygrac turniej  .

Ale granie za inna osobe na jej koncie na turnieju jest tak naprawde oszustwem i dostarcza 0 satysfakcji z wygranej.

Moze dostaniesz ten tytul i bron ale co z tego jak naprawde nie zaslugujesz na te nagrody :c

W 4 Story zostały same dzieci, więc ktoś starszy wie, że takie osoby łatwo oszukać. Jeżeli ktoś nie jest naiwny i umie korzystać z komputera nie zostanie okradziony, więc poradnik trochę słaby.  Nie lubię takiego zachowania, ale internet to wolne miejsce. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A nie lepsze po prostu tzw. 2 hasło? ;p

 

Kod bezpieczeństwa nic nie da jeśli jest taki sam jak np hasło do konta lub poczty. Nawet jeśli ktoś tego niema założonego tego kodu to już ma po itemkach jak włamią się..

Opublikowano

bardzo dobry i przejrzysty poradnik ;) teraz większość graczy na 4story to ludzie w młodzszym wieku i łatwo dają się wrobić ;) like za tut

Pomogłem w grach ? w czym kolwiek daj tego like motywuje do śledzenia forum ;] 

Opublikowano

bardzo dobry i przejrzysty poradnik ;) teraz większość graczy na 4story to ludzie w młodzszym wieku i łatwo dają się wrobić ;) like za tut

Ta, jest jeszcze sposób na okradanie "gor" gościu ma np 2 itemki na koncie gorskim pokazuje je i że zamieni pyta sie pierw valo/der np powiesz der to mowi ze kurde ja valo i tam chce ze wysle jeden itemek za pobraniem ( koszt 2 itemów ).. Potem drugiego nie odsyła. Unikać takich osób ;)

Opublikowano

Poradnik dla ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Jak dla mnie dno dla dzieci w  wieku 2lat. Wystarczyło napisać  "Myśl podczas handlu i innych tego typu rzeczy...".

 

 

@AntyWarn

Bardzo dobry poradnik. Na pewno komuś się przyda.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [4Story] Jak nie zostać okradzionym w grze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...