Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej League of Legends 1vs1 - Zapisy uzupełniające!


Evaneth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

 

 

Na dzień dzisiejszy do turnieju zapisało się 218 osób. Zapisy zamykamy jutro o godzinie 12.

 

Osoby, które dalej żyją w swoim przekonaniu, że nie mogą się zapisać przez stronkę >>> KLIK! <<< i że to jest nasza wina to mają okazję dopisać się tutaj. 

 

Podajecie:

Nick z gry:

Poziom:

Dywizja (Bronze, Silver itd.):

 

 

Osoby, które zapisały się do turnieju i napiszą tutaj, będą nagradzane warnem w wysokości 5% za spam.

Trollom również dziękujemy.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Nick z gry: ToldYa8itch
Poziom:30
Dywizja(Bronze, Silver itd.):Silv III
 
Nie jestem pewny czy dobry kod wkleiłem na moja strone z runami więc pisze tutaj ;p

Opublikowano

Nick z gry: Pazdziochowa

Poziom: 30

Dywizja(Bronze, Silver itd.): Bronze II 

 

piszę też tu tak dla pewności

                                                                                                      89353087769044834742.jpg

Opublikowano

Nick z gry: Èxille
Poziom: 30
Dywizja (Bronze, Silver itd.): SoloQ - Gold I :)
 

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Opublikowano

Nick z gry: Èxille

Poziom: 30

Dywizja (Bronze, Silver itd.): SoloQ - Gold I :)

 

 

chyba cie popierdolilo ziomek z tym nickiem

tak marnej podróbki swojej widywałem pare razy, ale ta to szczyt idiotyzmu

Invoriabanenr.png

Opublikowano

chyba cie popierdolilo ziomek z tym nickiem

tak marnej podróbki swojej widywałem pare razy, ale ta to szczyt idiotyzmu

haha gold dywirzyn jeden cóż za zniewaga

Opublikowano

chyba cie popierdolilo ziomek z tym nickiem

tak marnej podróbki swojej widywałem pare razy, ale ta to szczyt idiotyzmu

Sory że mam taki nick praktycznie wszędzie :)

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...