Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki typ serwera jest najbardziej grywalny?


Gość NasteR1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pytanie czy opłaca się w ogóle w tej chwili tracić czas na jakiś nowy projekt serwera nie mając własnego pomysłu jakiego jeszcze nie ma w Polsce. Myslalem o hardcore/survival, ale przeciez sa juz topowe serwery, ktorych nie da sie zastapic, co o tym myslicie?

Opublikowano

Mało jest SkyBlock, więc jakbyś dodał coś oryginalnego od siebie miałbyś branie na ten serwer.
Jakieś minigames.
Ogólnie survivalów i hardcorów jest za wiele.
Teraz liczy się oryginalność. ;)

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Obstawiam ze najwiecej osob bedzie grac na bardzo dobrze zrobionym pvp !

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Zrób, tryb serwera RPG na prawdę, mało jest teraz takich serwerów. 

Gracze, przychodzą z chęcią teraz na takie serwery ponieważ, ciągną tam dobre klimaty do gry ciągle to powtarzam ;)

Uwierz, że jeżeli powstał by taki serwer, i ty byś go zrobił graczy by przyszło wiele jak serwer by był dobry.

Survivalów, nie rób zobacz w prezentacjach serwerów ile ich jest nawalone, prawie nie widzę serwerów RPG tam. 

 

Ogólnie survivalów i hardcorów jest za wiele.
Teraz liczy się oryginalność. ;)

Powiadasz, że serwerów hardcore jest za wiele? Jak dla mnie, mogło by być trochę więcej ich tworzonych. Nie liczy się kolego, oryginalność lecz pomysł na serwer i dokładne jego rozwinięcie... ;) 

Opublikowano

Zrob Tryb Minigames Duzo osob lubi ten tryb ale jesli nie umiesz pisac pluginow idz zrobic survival lub Rpg jak napisal kolega wyzej

Opublikowano
Zrób, tryb serwera RPG na prawdę, mało jest teraz takich serwerów.

 

Malo jest, bo nie opłaca sie ich robić, pracy za dużo, a profitów praktycznie wcale...

Co do FB to też nie jest to jakiś interesujący i popularny tryb, jak człowiek chce sobie coś zbuodować to zrobi to na singlu, z kolei jeżeli chce nawiązać jakieś znajomości by mieć z kim pograć, to na pewno nie wybierze tego trybu, weźmie jakieś oklepane "survival/gildie", bo tam gra wymaga współpracy.

106071453484304291456.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...