Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zna ktoś jakiś sposób na expienie Peta?


dellprobook

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem ze duzo nie osiagne piszac na tak malym forum ale zna ktos jakis sposob na expienie peta? (PL)

mam ten 97 lvl na td 90 za 1 lurke dostaje 500 expa...a potrzebuje np 100k, no troche siedzenia jest, a jeszcze go nie wbije i spali expa.

Nie ma eventow wiec jest malo srednich i malych blogo a jak juz sa to strasznie drogie.

Jest jakis inny sposob?

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

Masz 3 opcje:

1. Na td masz x1 expa na peta - zabijajac moby tak w okolo godzinke sporo wbijesz na nim.

2. Wojny chodzac na wojny czesto, dostajesz expa za zabicie derka - jest to sposob troszke dlugi, ale jest :)
3. Robienie pieczatek.

Opublikowano

Masz 3 opcje:

1. Na td masz x1 expa na peta - zabijajac moby tak w okolo godzinke sporo wbijesz na nim.

2. Wojny chodzac na wojny czesto, dostajesz expa za zabicie derka - jest to sposob troszke dlugi, ale jest :)

3. Robienie pieczatek.

1.napisalem ze to jest wolne

2.Serio? 11 expa za 1 derka...

3.Robienie pieczątek to to samo co punkt 1.

 

nie ma innych?

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

Jedynie to, zanim wprowadzili nowszy patch byl sposob, co wiele osob uwielbia - afk. Jesli tam bylismy afk pet dostawal iles expa i tracil pare hp. Teraz juz niema, innych sposobow niema, chyba ze jak beda to zaraz napisze ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...