Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiem juz gdzie:( pomóż proszę!


Krogulec17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Multiplayerowicze ;d

 

Pogrzebałem trochę na forum i szczerze nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania.

Owe pytania są myślę proste i na pewno uda się komuś mi pomóc.

 

Zacznę od pytania "na jakim globalu opłaca się grać ? " 

 

Teraz rozwinę pytanie na "podpytania".

 

  • Szybki exp?
  • Łatwy drop yang?
  • Możliwość szybkiego czytania skili? na tym najbardziej mi zależy bo marzy mi się bm kosa pvp :)
  • łatwo zrobić eq lub tanie eq w shopach na m1 .
  • Bez beznadziejnych szkatułek ucznia itp.
  • Zrobienie konia maxymalnie szybkie.(boja)
  • szybki zarobek?
  • Ewentualnie free smocze monety / niekoniecznie ale fajnie by było.
  • Masówka ludu, żeby było z kim i co porobić.

No i czy opłaca mi się rzucać woja mentala 66 3x G z eq +9 , topowa złota +9 5b, ale cięzko mi wbić skile P, strasznie trudno o kamole.

 

chciałbym pograć na globalu a nie na priv. dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pomoce :) wynagrodzę za każdo radę lub informację

ciężko zdobyć eq np 10 luda jest strasznie drogie i nie chcę tego nikt sprzedawać, bo przeważnie to juz jest 5b a ceny tak niskie że nie ma jak uzbierać 600kk gdy cena aury to max 3kk

Specjalista
Opublikowano

Witam Multiplayerowicze ;d

 

Pogrzebałem trochę na forum i szczerze nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania.

Owe pytania są myślę proste i na pewno uda się komuś mi pomóc.

 

Zacznę od pytania "na jakim globalu opłaca się grać ? " 

 

Teraz rozwinę pytanie na "podpytania".

  • Szybki exp?
  • Łatwy drop yang?
  • Możliwość szybkiego czytania skili? na tym najbardziej mi zależy bo marzy mi się bm kosa pvp :)
  • łatwo zrobić eq lub tanie eq w shopach na m1 .
  • Bez beznadziejnych szkatułek ucznia itp.
  • Zrobienie konia maxymalnie szybkie.(boja)
  • szybki zarobek?
  • Ewentualnie free smocze monety / niekoniecznie ale fajnie by było.
  • Masówka ludu, żeby było z kim i co porobić.
chciałbym pograć na globalu a nie na priv. dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pomoce :) wynagrodzę za każdo radę lub informację

 

Takie wymagania na globalu,zbytnio nie rozumiem,takie wymagania spełniaja privy,jak o to Ci chodzi zobacz spoiler.

 

 

 

Polecam Laneris/Dreikon.

Szybki exp,nowości,dużo ludzi,praktycznie all co opisałeś.

Prezentacja Dreikon

http://www.mpcforum.pl/topic/1282744-dreikonpl-rework-dedyk-easy/
Prezentacja Laneris

http://www.mpcforum.pl/topic/1313018-lanerispl-nowa-prezentacja-nowe-oblicze-dedyk-easy/

 

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Twoje wymagania są na poziomie serwerów Easy, a nie serwerów Globalnych. Ale osobiście, najlepszym Globalem jak dla mnie jest SG, częste eventy, możliwość handlowania itemami z is etc. 

xD 

Opublikowano

wiem ze są globale co 10 ku starczy do G i rady itp dropią z metinów a kasa leci po 20k tylko nie wiem jaki to global 

to nie są globale ale raczej powinny cię zadowolić

 

Ravia s2

s2.lastivia.eu (polecam)

 

i nie długo startuje fajny serwer który znajduje się w zapowiedziach

Opublikowano

Nie wybieraj tej Ravii... Po co tam grać 0 eventów, żmudna gra. Polecam Ci Virtual'a codziennie event a weekendy jest ich masa. Jezeli chcesz mediuma to Zakrea może być też fajnym rozwiązaniem, dlatego bo niedlugo bedzie tam duza reklama i serwer stanie sie popularny ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...