Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagły spadek cen na rynku


BosskiRoman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, wie ktoś może czym spowodowany jest nagły spadek cen na rynku? Wszystko zaczęło się od około 11 listopada. Wszystko pospadało o przynajmniej 30%. To jest śmieszne, nawet awp asiimov ft st z 200€ spadł na 130€, mój glock którym się wymieniam z 2.50€ na 1.50€... Główną przyczyną wydaje mi się nowa operacja, jednak nie wiem jaki mogłaby mieć ona wpływ na takie spadki cen.

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Czasami ceny spadają bez powodu. Nie orientuję się jakie skiny weszły w nowej operacji, lecz jeżeli był to Glock to jest to prawdopodobnie spowodowane właśnie tym.

 

Jakiego masz glocka?

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

 

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

Opublikowano

Smoczy tatuaż lekko używany, już wymieniłem na usp caiman ft. Ceny spadają owszem, ale nie wszystkich skinów i nie z 8€ na 4€ (usp orion). Nowa operacja z tego co się orientuje do gry wprowadziła tylko i wyłącznie tam chyba 15 skinów czyli to co w skrzyni, nic poza tym. A ceny spadły począwszy od asiimov'ów po śmieci za 0.20€. W wymianach itemków, ogólnie na rynku siedze od około maja i pierwszy raz coś takiego widze, ale zauważyłem że sytuacja się już lekko poprawia i tak.

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Nie ma się co dziwić. Ceny na rynku można porównać do aukcji, których wartość raz rośnie, a raz spada.

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

 

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

Opublikowano

Dlatego imo. kupno skinów za 'realne' pieniądze jest bezsensowną stratą pieniędzy. Rozważałem jak będzie sprawa wyglądała po nowej operacji i trochę zszokowany byłem jak się okazało że ceny tak spadną. AWP red line z coś koło 7 funtów na 4,5f do tego ak red line też staniało w cholerę. Miałem kupować parę skinów ale ciesze się że nie kupiłem. Ceny raczej tych itemów już nie wzrosną a spadek cen jest wywołany tym że ludzie idą na to co jest 'nowe'. Więc chcą się pozbyć 1 a kupić 2 i przepłacić. Za pewne pod koniec operacji ceny skinów z nowej operacji też spadną ale to jest prawo rynku.

IMO odradzam kupna skinów za realne pieniądze!

Ostatnio dziwiłem się czemu typo sprzedawał tyle skinów na ebay'u, zapewne przewidział że ceny tak spadną i pozbył się skinow zyskując pare $. Ogólnie sprzedał awp corticera z ST, M4A4 asiimov, p90 ST Asiimov i ak 47 vulcan wszystko lekko używane za blisko 500zł (100 funtów). Więc deala zrobił.

graphic.png
Opublikowano

ja robię troszkę innaczej, wymieniam się skinami począwszy od itemków za 0.10€ i wychodze na plus z każdą wymianą. Dałbym pare SS'ów ale byłby spam ^^ Za pierwszym razem z glocka wydma (0.04€) udało mi się wyjść na AK tęczowe utwardzenie well worn, co wtedy kosztowało jakoś 13€, lecz potem głupi błąd i nie zauważyłem że koleś oferuje mi AK blue laminate factory new bez stattraka, gdy chciałem z st i wymieniłem 13€ na około 4€ bo tam jakieś śmieci jeszcze były xD Teraz znowu się wymieniam i z breakouta za 0.40 jestem aktualnie na USP caiman FT. Kumpel 2 razy na kose tak wyszedł, ale pierwszą wymienił za 20 kluczy i kompletnie nic mu nie dropło, a teraz ma gut knife noc i awp asiimov i teraz ciężko już kogoś znaleźć na wymianę.

A co do tematu, to itemki teraz są tanie, lecz kiedy przykładowo feniksy już nie będą dropić to itemki z niego będą z ceną rosnąć w górę, tak samo jak to jest np z AK Fire Serpent. Dlatego myślę czy nie kupić w przyszłości jakiegoś "taniego" skina poczekać rok i sprzedać z dużym zyskiem ^^ Taka inwestycja i tak pewnie mi się by nie udała bo w międzyczasie bym to obstawił, czy przehandlował :D

Tu macie pare SS'ów dla ciekawych :)


pierwsza edycja nieudana troszkę ale zabawa była :)
16 SS MOŻE WAM ZLAGOWAĆ TROSZKĘ PRZEGLĄDARKE


28057722277847166140.jpg

05368202697637139384.jpg

27815692088653634030.jpg

52030181810923231204.jpg

67259049670555545731.jpg

11669763328039880229.jpg

08296855047516729184.jpg

40675576951480452079.jpg

26017952971822473616.jpg

01897296215056051851.jpg

88868284955877839944.jpg

45433370874920993056.jpg

96768219963486828698.jpg

13379868449310507168.jpg

62591811067584321066.jpg

29215714400787086190.jpg


I druga edycja
9 SS

 

 

06976592922564239547.png

26866444061353414643.png

17610134202098059848.png

20689204123895043205.png

30967262901807382333.png

09684865701365799277.png

03759084115108391769.png

70378725911088740171.png

41031974464092629323.png

 




 

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Wydaję mi się, że ceny spadaj przez to bo inni gracze chcą szybko sprzedać dany item. Każdy daje coraz mniej, bo chce szybciej to sprzedać, żeby kupić sobie szybko inny item.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...