Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciągle wyłączające się Evade


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka all! Tak jak w temacie mam następujący problem, a więc ciągle podczas gry włącza mi się samo z siebie EVADE. Muszę klikać K żeby ponownie je uruchomić wie ktoś może czym to jest spowodowane ? :/ Trochę lipowato bo z 10 razy na mecz muszę je włączać z nie wiadomo mi jakich przyczyn ...

Opublikowano

Moze po prostu klikasz przypadkiem to K :D 

 

Staraj sie sam unikac skilli, I jak zauwazysz, ze cos jest nie tak to wlaczaj :P

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Więc zmień sobie klawisz K na jakiś inny, np ']', wtedy nie zmienisz przypadkowo.

Moze po prostu klikasz przypadkiem to K :D

 

Staraj sie sam unikac skilli, I jak zauwazysz, ze cos jest nie tak to wlaczaj :P

Czy on wygląda na człowieka chcącego samodzielnie unikać skilli?

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Posłuchaj..

w Evadee masz tam 2 opcje - pierwsza jest że po kliknięciu danego klawisza jaki masz ustawiony, będzie działało evade aż do kliknięcia ponownie  tego klawisza - co będzie równało się z wyłączeniem evade.

Natomiast druga opcja jest od tego, że gdy będziesz trzymał dany klawisz (fabrycznie masz chyba pod SPACE przypisany) to będzie działo evade, aż do puszczenia klawisza..

 

Ja polecam ci ustawić tą pierwszą opcję....

łopatologicznie:

klikasz na tą 1 opcję - wciskasz jakiś klawisz którego nie używasz, np ~ czy ].

i klikasz potem ten klawisz - żeby wlączyć. Jeśli świeci na zielono - działa..

 

Takie trudne? :D

Opublikowano

Posłuchaj..

w Evadee masz tam 2 opcje - pierwsza jest że po kliknięciu danego klawisza jaki masz ustawiony, będzie działało evade aż do kliknięcia ponownie  tego klawisza - co będzie równało się z wyłączeniem evade.

Natomiast druga opcja jest od tego, że gdy będziesz trzymał dany klawisz (fabrycznie masz chyba pod SPACE przypisany) to będzie działo evade, aż do puszczenia klawisza..

 

Ja polecam ci ustawić tą pierwszą opcję....

łopatologicznie:

klikasz na tą 1 opcję - wciskasz jakiś klawisz którego nie używasz, np ~ czy ].

i klikasz potem ten klawisz - żeby wlączyć. Jeśli świeci na zielono - działa..

 

Takie trudne? :D

Czyli jak mam pod K to zostawić na ON, a ten przycisk od SPACJI zmienić ?? Na jakiś inny ? 

Opublikowano

To co masz pod K to ustaw sobie inny przycisk, bo przykładowo piszesz użyjesz K w wyrazie i ci się wyłączy. Więc ustaw na coś czego nie używasz na klawiaturze np ]' ~ itd.

SPACJA jest - że działa evade tylko jak ją trzymasz...

Tą pierwszą opcję ustaw na inny przycisk i zostaw na ON i bd miał cały czas evade.

 

Jeśli nadal nie bedziesz wiedział..

wejdź sobie na customa i tam sobie ustaw..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...