Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jesteś za wprowadzeniem w Polsce waluty euro ?


Damian20000

Czy jesteś za wprowadzeniem waluty euro w Polsce ?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem waluty euro w Polsce ?

    • Tak
      6
    • Nie
      42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z punktu widzenia szarego czlowieka - tak

z punktu panstwa - poki co to nie mozliwe

nie musze wymieniac hajsu w kantorze jak gdies wyjezdzam, ot co wygoda

­

Opublikowano

z punktu widzenia szarego czlowieka - tak

z punktu panstwa - poki co to nie mozliwe

nie musze wymieniac hajsu w kantorze jak gdies wyjezdzam, ot co wygoda

Ja pytam się czy chcesz a nie czy będzie :D 

post-1272576-0-28556400-1415815545.jpg

 

Opublikowano

Moim zdaniem się nie opłaca, bo dalej będą płacić tyle ile płacą, lub mniej. A ceny pójdą w górę. Moim zdaniem lepiej jak są złocisze, a jak ktoś ma problem. To do kantoru albo zagranice i będzie miał Euraski.

yiWCsl1.png
Opublikowano

Nie, bo wiekszosc osob dostawala by wyplate w jednym banknocie xD

 

To akurat ma najmniejsze znaczenie. 

 

Lepiej mieć chyba walutę którą możemy sami sterować niż walutę która steruję UE?

76561198001815076.png
Opublikowano

nie, nie i nie...  400 euro brutto wypłaty, absurd

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

Oczywiście, i byłaby druga Grecja. ;_; 

zapewne tak

a do tematu zmiana waluty jest po prostu nie opłacalna dla kraju 

 

Większość wypłat była by w jednym banknocie 500€ troche beka xD. Czemu mamy zmieniać walutę? Wcale tak źle nie jest a po zmianie waluty może być co najwyżej gorzej.

to sobie rozmienisz po 50€ i będziesz miał wiecej :P

Opublikowano

Większość wypłat była by w jednym banknocie 500€ troche beka xD. Czemu mamy zmieniać walutę? Wcale tak źle nie jest a po zmianie waluty może być co najwyżej gorzej.

2k pln to i tak dużo w Polszy. Większość dostałaby 350-300€
Opublikowano

Nie! W Niemczech mają przyzwoite wypłaty około powiedzmy 2K euro. A jak by w Polsce weszło euro to by obecne wypłaty przeliczyli na euro. I będzie jeszcze większe badziewie niż teraz... Powiedzmy, że ktoś zarabia 800 zł... to po przeliczeniu na euro by zarabiał... 190 Euro...  8S

320551442138510845087.png
Opublikowano

Akurat to czy dostaniesz 500 euro, czy 2000 złotych to nie jest żaden argument i nie ma totalnie żadnego znaczenia w dyskusji, czy wprowadzenie euro byłoby dobre, czy nie. LOL dzieciaki.

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...