Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Runy] Jakie runy jeszcze zrobić?


MoVinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :p Dodam na początku, że nie chodzi mi o pomoc typu "Jakie runy ad/ap".
Mam już runy uniwersalne czyli tak jakby podstawowe wg. mnie :p
AD-(As, Ad, Armor, Ms)              
AP-(Ap, Mana.reg, Armor, Ms)       [wiem, na Vlada i inne ap słabe, ale nie gram takimi za często]
Tank-(Hp, armor w luj, ms mniej)    [ Nie są pewnie najlepsze jak dla tanka, ale mi się dobrze z takimi grało ;x ]

Śmiało możecie krytykować i doradzać mi co w tych runach jeszcze mogę zmienić, ale to nie jest główna moja prośba :)

Tym razem chodzi mi o to, jakie jeszcze runy powinienem sobie zrobić?
Czy hybryda, jakieś pod jungle, czy coś innego może?

*Odkąd wbiłem Gold'a cały czas siedzę top/ jungla, drugorzędnie mid/supp, adc to ostateczność, a na midzie też nie za często :p
Najbardziej interesuje mnie coś pod top'a/ jungle. 
Nie gram za często Jax'em, Poppy czy też Nidaale na nową metę, ale czasami się zdarza, więc myślałem o runach pod hybrydę.

Głównie na topie gram Tryndamere, Trudnle, Teemo( tak, wiem.. xD) i zdarzają się jeszcze postacie typu Darius, Garen, Ryze etc...
Z junglą podobnie, Tryndamere, Yi, Trundle, Shaco, etc..
(nie oznacza to, że niczym innym nie gram)

Na mida jak idę to też najczęściej AD- Zed głównie. 
Jeśli już idę AP- Brand, Annie, Diana

Podajcie Swoje propozycje, kim najczęściej gracie, na jakiej linii i jakie runy do tego najlepiej Wam pasują to i ja po prostu może się dopasuje :)
Z góry dziękuję :v
 

Opublikowano

Mysle, ze dobrym zakupem beda czerwone pod as w jungle szczegolnie, gdy grasz aa junglerami. Dodatkowo mozesz cooldowny na niebieskich (tak aby cdr wynosil 5%,nwm ile to dokladnie jest), ap na nieb. (gdy grasz na full adteam), hp per lvl po buffach bardzo ok oraz armor i mr per lvl. Mysle ze taki zestaw wystarczy.

 

Pozdrawiam :)

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Mysle, ze dobrym zakupem beda czerwone pod as w jungle szczegolnie, gdy grasz aa junglerami. Dodatkowo mozesz cooldowny na niebieskich (tak aby cdr wynosil 5%,nwm ile to dokladnie jest), ap na nieb. (gdy grasz na full adteam), hp per lvl po buffach bardzo ok oraz armor i mr per lvl. Mysle ze taki zestaw wystarczy.

 

Pozdrawiam :)

 

Niebieskie pod armor pen? :O 

Opublikowano

Okej zle to napisalem :P

 

Nieb:

- coodlowny

- ap per lvl lub flat (jak kto woli)

- mr per lvl

 

Zolte:

- hp per lvl

- armor per lvl

 

Czerw:

- as

 

Mysle ze teraz troche latwiej ogarnac :D

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Złóż full hybrydy :)

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...