Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Mieć PEŁNĄ kontrolę na mapie ------> ZOBACZ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
W tym poradniku pokaże wam jak za pomocą LeagueSharp i Bot Of Legends całkowicie zdominować mapę w League Of Legends

post-1163933-0-68556700-1415713793_thumb.jpg


post-1163933-0-68332900-1415714155_thumb.jpg



Instrukcja:
Należy ściągnać paczkę L# (polecam od HeheheM), pobrać również paczkę BOLa

Jeśli chodzi o Bot Of Legends Będziemy potrzebować skryptu Neo's Little Helper, którego możemy pobrać z tej strony



post-1163933-0-62362100-1415714616.png

Instalujemy go śledząc instrukcję (należy pobrać plik CFG i Sprites)
Następnie w BOL Studio zaznaczamy ptaszkiem skrypt i jest gotowy do gry.
Ważne jest, aby dobrze ustawić ten skrypt i wedle preferencji zmienić położenie na ekranie.

L# chyba każdy posiada więc nie będę tłumaczył instalacji.
W naszym LeagueSharp gramy swoimi skryptami i nie musimy żadnych dodatkowych pobierać aby zdobyć ten
 Genialny HUD.

Cechy:
Jest to świetne rozwiązanie dla każdego kto chce zdominować mapę!
Uwaga!
Ten HUD ma coś niesamowitego
Nawet jeśli gra dopiero się rozpoczęłą widzimy jakie umięjętności wzięli przeciwnicy (Q,W,E)
więc jeśli na naszym HUDzie np. jungler z przeciwnej drużyny nie wziął umiejętności lecz minęła już 2 minuta znaczy to, że jest afk.


Jeśli macie jakieś problemy z instalacją proszę napisać

PS. 
Przepraszam za słabą rozdzielczość i jakość zdjęć ale rozmiar na MPC mnie nie puścił.


post-1163933-0-68556700-1415713793_thumb.jpg
post-1163933-0-68332900-1415714155_thumb.jpg

 

Opublikowano

Polecam dobry skrypcik ale teraz mało potrzebny bo jakoś przynajmniej ja nie czuje potrzeby dominować na normalach nad silverami czy goldami bo takich mi dobiera głównie mimo, że mam D5.

Opublikowano

mapy to nie zdominuje bo wkońcu mgły wojny nie usunie ....

 

imo to samo jest np w trackerze w L#. nie widzę potrzeby pobierania BoL'a

 

 

BTW. tracker nie dropuje fps. to znacznie zaniża 

--

Opublikowano

mapy to nie zdominuje bo wkońcu mgły wojny nie usunie ....

 

imo to samo jest np w trackerze w L#. nie widzę potrzeby pobierania BoL'a

 

 

BTW. tracker nie dropuje fps. to znacznie zaniża 

 

On to tak tępie napisał, że można to zrozumieć jako, że TRZEBA pobrać BoLa a nie trzeba.. to jest w Sawareness ale trzeba poustawiać opcje by się wyświetlało. Opisał, że BoLa pobierać bo ten temat z początku był w innym poddziale więc napisał sposoby na BoLa jak i na L#.

 

Ale i tak wolę w sumie powłączać pojedyńcze skrypty np ten co podałeś lub jeszcze jakieś inne utility.

Opublikowano

On to tak tępie napisał, że można to zrozumieć jako, że TRZEBA pobrać BoLa a nie trzeba.. to jest w Sawareness ale trzeba poustawiać opcje by się wyświetlało. Opisał, że BoLa pobierać bo ten temat z początku był w innym poddziale więc napisał sposoby na BoLa jak i na L#.

 

Ale i tak wolę w sumie powłączać pojedyńcze skrypty np ten co podałeś lub jeszcze jakieś inne utility.

Pokaż screen z L# gdzie widnieje taki HUD jak w skrypcie z BOLa i pokazuje jakie skille wzięli przeciwnicy na początku gry i skończ pisać jak TĘPAK od rzeczy -_-

 

mapy to nie zdominuje bo wkońcu mgły wojny nie usunie ....

 

imo to samo jest np w trackerze w L#. nie widzę potrzeby pobierania BoL'a

 

 

BTW. tracker nie dropuje fps. to znacznie zaniża 

to prawda, że mniej obniża fpsy, ale nie ma HUDa o który najbardziej mi chodziło w pisaniu tego tematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...