Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasza dywizja na koniec sezonu 4 z użyciem L# - ankieta


Liga  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wasza liga w sezonie 4?

    • Czelendżer
      22
    • Master Tier
      6
    • Diament
      29
    • Platyna
      42
    • Gold
      40
    • Silver
      21
    • Bronze
      12
    • Nie gram na L# bo to szit, który niszczy community LoL'a
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z L# Gold, bez L# Plat II (wbijana pół roku), 

@Do tych, którzy wbili z L# diament, jakimi graliście postaciami oraz jakich skryptów używaliście? 

zed i zed-is-back

vayne i marksman

twitch i marksman

--

Opublikowano

Z L# Gold, bez L# Plat II (wbijana pół roku), 

@Do tych, którzy wbili z L# diament, jakimi graliście postaciami oraz jakich skryptów używaliście? 

Marksman

Opublikowano

2q0j709.jpgJa srebro... za późno sie wziełem za granie rankedów... teraz po rozdaniu nagród miałem serie 10 winów z rzędu... złośliwość losu

 

 

co myślicie o tym meczu ? było to 2vs5

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Jakim skryptem ( bardzo łatwym :D ) wbić diamond ? :D Bo aktualnie w goldzie jestem . I w next sezonie chciałbym tego Diamonda / Platyne wbić 

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Jakim skryptem ( bardzo łatwym :D ) wbić diamond ? :D Bo aktualnie w goldzie jestem . I w next sezonie chciałbym tego Diamonda / Platyne wbić 

1. Evade

2. Marksman

3. Brain

Opublikowano

700791415810174303833.jpgJa srebro... za późno sie wziełem za granie rankedów... teraz po rozdaniu nagród miałem serie 10 winów z rzędu... złośliwość losu

 

 

co myślicie o tym meczu ? było to 2vs5

Rozjebałeś : D

Jeżeli Ci pomogłem daj like'a. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...