Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Czy kupic rengara ? Albo kogos innego


Tereh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciał bym kupic rengara poniewaz podoba mi sie to jak robi jungle i to ze moze isc też w tanka ale nie wiem czy nie ma jakiegos lepszego topera i junglera w jednym za 6300 jesli jest ktos taki to prosze napisac plusy i minusy tej postaci (Mam yasua brauma i kha zixa za 6300)

Opublikowano

Rengar - Tylko na jungle, na innych linach to jest g**** .

 

+Passyw skok z krzakow.

+Fajny ult znika .

+Heal z W (5/5 wsiclekosci).

+Q 5z5 wsciek mocniejsze jebut.

+E slow / Stun,

 

-Ult sie uruchamia tyle ze zdążą cię zabić zanim znikniesz.

-Troche ussles w late.

 

Top/Jungle/Supp polecam

 

VoliBear - Best tank ugryzienie pol hp passyw regen ogromny ult obszarowy best na tf Slow itd

 

+Przerzucenie i movmed speed na Plus.

+Ogromny dmg z ugryzienia i Attack Speed.

+E Slow i odstraszenie stworów.

+Best passyw regen poł hp.

+Tank nie do uje...

+To jest Misioooo!

 

-Brak obszarowych skilli.

Opublikowano

Rengar tak zwana bestia na każdego ADC odcina z ulta adc od tf. 

 

Pana z góry nie ma co słuchać że Rengar w late ussles.

Opublikowano

Dobrze a czy Elise ( Ten pajączek)  tez dobry bedzie ? chodzi mi o jungle

 

 

Rengar tak zwana bestia na każdego ADC odcina z ulta adc od tf. 

 

Pana z góry nie ma co słuchać że Rengar w late ussles.

 

Rengar super na jungli i na topieopłaca się go kupić.
@Stanovitz rengar gówo na topie?teraz challengery grają nim tylko na topie,useless w late?wtedy jest najlepszy

Opublikowano

Dobrze a czy Elise ( Ten pajączek)  tez dobry bedzie ? chodzi mi o jungle

 

Czy Elise? Powiem tak postać trochę skomplikowana ale można dać radę. Ma 6 Skili liczą z transformacją z R.

 

-Ult od 1 lv.

-Cc. Slow z Stunem.

-Podskok/Doskok.

Opublikowano

Czy Elise? Powiem tak postać trochę skomplikowana ale można dać radę. Ma 6 Skili liczą z transformacją z R.

 

-Ult od 1 lv.

-Cc. Slow z Stunem.

-Podskok/Doskok.

To teraz ostatnie dwa pytania

1.W 5 sezonie ma  byc w rzece krab za którego dostaje sie bonusy która postac bedzie miała lepsze szanse zeby go dorwac

2.Kupic Elise Czy Rengara

Opublikowano

To teraz ostatnie dwa pytania

1.W 5 sezonie ma  byc w rzece krab za którego dostaje sie bonusy która postac bedzie miała lepsze szanse zeby go dorwac

2.Kupic Elise Czy Rengara

 

1.Udyr,Lee & Regar.

2.Rengar ze względu na swój dmg i łatwy dostęp do ADC w Tf.

Opublikowano

xin tez bedzie mial dobry dostep do kraba(jeden z lepszych 2lvl w grze.)

 

a build na rengara.

kupujesz madredy, hydra,youmuu,last whisper,buty merce zazwyczaj(mozna tabi) na poczatku mozna buty 5 ale potem sprzedajeny bo biegniemy szybko dzieki stackom . ostatni item mozna cos pod tanka albo bc . z madredow konczysz latarnie i potem masz flare jak nastackujesz

Opublikowano

Jeżeli umiesz grać assasynami to sobie go kup ale jak twoje granie na topie polega tylko na farmieniu przez większość gdy i nie wiesz kiedy zejść z lini to nawet nie ruszaj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...