Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić wielkość ikony?


Mieszk0PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bys mogl opisac bardziej jak to zrobic? Bo nie raguje na to.

Wrzuć na serwer jakąś nową ikonę w rozmiarze 16x16.

Sprawdź jaki ma nazwę (numer) w Yatqa lub przytrzymaj kursor myszy na ikonce w oknie gdzie dodawałeś ikonkę i pojawią się cyfry.

Edytuj nazwę nowej ikony i wpisz te cyfry które miała ikona 16x16.

Zaloguj się przez jakiegoś klienta FTP i podmień te ikony.

Opublikowano

haha xD mój serwer ..

 

Norczan to mu nie zadziała tak jak potrzeba.

 

 

Co do autora tematu pw to ci pomogę..

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

Opublikowano

Ale po co pisać na pw skoro jest już taki poradnik ^.^

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1273603-jak-wgrac-ikone-48x48-na-serwer-ts3/

 

Ps. można też inną niż 48x48 to jest tylko przykład ;d.

 

to jest najgorszy sposób jaki może być dlaczego ? zrób ikonę większa niż 48x48 np 100x100 ... zobacz efekty po 2h

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

Opublikowano

to jest najgorszy sposób jaki może być dlaczego ? zrób ikonę większa niż 48x48 np 100x100 ... zobacz efekty po 2h

Nie napisali, czy chcą "super" sposób. Napisali tylko jak zrobić podałem jeden ze sposobów.

Nie wiem po co robić takie ikony, skoro widać je tylko w informacjach o kliencie. :)

Opublikowano

Nie napisali, czy chcą "super" sposób. Napisali tylko jak zrobić podałem jeden ze sposobów.

Nie wiem po co robić takie ikony, skoro widać je tylko w informacjach o kliencie. :)

 

Nie myślisz kreatywnie więc takiej osobie jak ty to nie jest potrzebne ;)

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...