Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-----

-----

-----

-----

-----

Reklama

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

 

 

 

 

x8ptnmW.png

 

Serwer Squarelife ma ponad trzyletnią historię. Przez cały ten czas miał on wielu właścicieli oraz wiele obliczy.

Teraz natomiast, jest to serwer minigames non-premium. Każda z gierek jest autorska i cały czas ulepszana.

 

IP serwera: play.squarelife.pl

Strona internetowa: http://squarelife.pl/

 

Dostępne tryby:

 

mUkmryj.png

Skywars to znany dobrze SurvivalGames w wersji powietrznej!

 

NAxkgcp.png

 

 

 

VSKh06R.png

Na MegaWalls cztery drużyny walczą przeciwko sobie na ogromej arenie, pamiętając przy tym, aby bronić swojego bossa.

 

IcN6ie6.jpg

 

 

 

bX4Iivl.png

Uciekaj przed smokiem wykorzystując swoich umiejętności w parkourze na DragonEscape!

 

VkaRpYN.png

 

 

 

S7bdDaP.png

Wciel się w potwora z gry i walcz przeciwko innym na SCB!

 

zXSxb7Q.png

 

 

 

Az5lL0H.png

DoubleTrouble to podwójne PvP. Dołącz do gry, wybierz klasy i walcz przeciwko innym drużynom.

 

oND04iv.png

 

 

 

Aktualnie właścicielami serwera są: Sebka97, Skilek_PRO oraz konwboy.

Jest to jedyny, oficjalny temat serwera.

 

banner.png

Opublikowano

Serwer świetnie wykonany że świetnymi trybami gry mocno ogarnięta administracja. Ogółem serwer świetny 10/10

Opublikowano

No po prostu kurde zarąbisty serwer!

Lepszego serwera, z lepszą stroną nie widziałem! :O

Zawitam na pewno. :)

 

Ty o tej stronie to tak na serio?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No fajny serwer koleżanki i koledzy polecam grać tam na minecraft zyczu bo wtedy dużo osób ma skina i można fajnie pozarywać to fajnych dziewczynek w fajnych skinach.

 

P.S. Pozdro Bonus BGC kocham was konwboj najlepszy minecraftowiec który idzie do zawodówki rolniczej.

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No fajny serwer koleżanki i koledzy polecam grać tam na minecraft zyczu bo wtedy dużo osób ma skina i można fajnie pozarywać to fajnych dziewczynek w fajnych skinach.

 

P.S. Pozdro Bonus BGC kocham was konwboj najlepszy minecraftowiec który idzie do zawodówki rolniczej.

 

 

Świat się kończy.

 

Jak u konia Zyczu i klapki na oczy - co to za wypowiedź na temat serwera w tym poście. Dziecko zacznij się uczyć poproś rodziców o słownik. Rwiesz laski na skina z Minecrafta? Brawo, wnoszę po samym poście iż twój rozwój intelektualny jest na poziomie przedszkolaka.

 

Co do P.S. to aż kłuje w oczy - co to qwa jest "konwboj"

 

Rozumiem, że twoim głównym zajęciem jest budowa na creativie szałasów z dirta.

 

Dlaczego tacy ludzie są na tym świecie.

 

Co do serwera to oczywiście fajny, wiele trybów gry jednak głównie właśnie dla takich narwańców jak osobnik, którego post skomentowałem. 

 

Ogólnie serwer 10/10

 

 

Polecam! Epicki serwer 10/10!

 

 

Scream czy ty wiesz co to znaczy w ogóle określenie "epicki", czy tylko używasz tego słowa ze względów iż jest ono potocznie stosowane przez większość osób?

Opublikowano

Świat się kończy.

 

Jak u konia Zyczu i klapki na oczy - co to za wypowiedź na temat serwera w tym poście. Dziecko zacznij się uczyć poproś rodziców o słownik. Rwiesz laski na skina z Minecrafta? Brawo, wnoszę po samym poście iż twój rozwój intelektualny jest na poziomie przedszkolaka.

 

Co do P.S. to aż kłuje w oczy - co to qwa jest "konwboj"

 

Rozumiem, że twoim głównym zajęciem jest budowa na creativie szałasów z dirta.

 

Dlaczego tacy ludzie są na tym świecie.

 

Co do serwera to oczywiście fajny, wiele trybów gry jednak głównie właśnie dla takich narwańców jak osobnik, którego post skomentowałem. 

 

Ogólnie serwer 10/10

 

 
 

 

Scream czy ty wiesz co to znaczy w ogóle określenie "epicki", czy tylko używasz tego słowa ze względów iż jest ono potocznie stosowane przez większość osób?

 

2kapko1 - To Moderator. Który postanowił napisać coś z humorem.

 

Co do "Konwboy" co to ma być to jest to samo pytania co to do ch*ja jest "czaman"

Nick jak każdy inny jpr...

 

A co do oceny serwera dziękujemy i pozdrawiamy !

 

PEACE 

regular-banner-63404-4.png

Opublikowano

Świat się kończy.

 

Jak u konia Zyczu i klapki na oczy - co to za wypowiedź na temat serwera w tym poście. Dziecko zacznij się uczyć poproś rodziców o słownik. Rwiesz laski na skina z Minecrafta? Brawo, wnoszę po samym poście iż twój rozwój intelektualny jest na poziomie przedszkolaka.

 

Co do P.S. to aż kłuje w oczy - co to qwa jest "konwboj"

 

Rozumiem, że twoim głównym zajęciem jest budowa na creativie szałasów z dirta.

 

Dlaczego tacy ludzie są na tym świecie.

 

Co do serwera to oczywiście fajny, wiele trybów gry jednak głównie właśnie dla takich narwańców jak osobnik, którego post skomentowałem. 

 

Ogólnie serwer 10/10

 

 
 

 

Scream czy ty wiesz co to znaczy w ogóle określenie "epicki", czy tylko używasz tego słowa ze względów iż jest ono potocznie stosowane przez większość osób?

Czaman ty wiesz wogule ile mam lat gówniarzu i czy rozumiesz ,że tamten post był dla jaj specjalnie nie dbałem o orty ,bo udawałem 10% dzieciaków z tego serwera na ,którym jestem moderatorem i mam premium ,bo nie jestem biedny tak jak ty. Następnym razem pomyśl zamiast pisać tak głupie komentarze na mój temat.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer ujdzie, lecz nic autorskiego. Strona też nie zachwyca.

 

Jeżeli ktoś chce strone lub megawallsy squarelife to pisać na pw :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...