Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Octa Kill? Co sądzicie?


Sneakysu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Przeglądając reddita natknąłem się na temat, który założył użytkownik piszący o tym, że zrobił Octa Kill na 5vs5. Normalnie pomyślałbym, że to żart, ale na op.gg pokazało mu że zrobił Octa Kill, oraz na oficjalnym Match History gry też wyskoczyło, że Largest Multikill - 8. Dlaczego 8? otóż napisał, że zrobił normalnie pentę, 30 sec. później enemy się zespawnili i zabił znów 3 graczy i wskoczyła mu Octa Kill. Tutaj macie cały temat dotyczący tego: 

 


Co o tym sądzicie? :>

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

No ale przecież nie mógłby przerobić oficjalnego match history gry :3

Co racja to racja,napisałem fake zanim wszedłem na stronę lola.

 

Lecz tu mnie najbardziej dziwi to że to jest jakby to powiedzieć  niemożliwe ?

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

Najlepszym dowodem na prawdziwość tego jest match history na stronie riotu.

A co do osiągnięcia to bardzo mu tego gratuluje ;)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Co racja to racja,napisałem fake zanim wszedłem na stronę lola.

 

Lecz tu mnie najbardziej dziwi to że to jest jakby to powiedzieć  niemożliwe ?

Czemu niemożliwe? może zrobił pente będąc np. na 10 lvl'u gdzie cd respawna nie jest długi.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Czemu niemożliwe? może zrobił pente będąc np. na 10 lvl'u gdzie cd respawna nie jest długi.

Gra nie ma zaimplementowanego systemu multikilli >= 5, bo po 'Penta Kill' masz rampage, dominating itd.

Jednak pod koniec gry będzie pokazane, że 'Largest Multi Kill' będzie większe niż 5.

 

Zresztą, wejdźcie na customa z botami, walnijcie ponad-pentakilla i sprawdźcie na op.gg:

7K7UOm7.png

http://eune.op.gg/summoner/userName=Inessivus

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Dziwne bo zagralem na botach i zabilem 10 botow naraz i nie mialem octa killa tylko legendarny. Zalatuje mi tutaj fake...

Opublikowano

No tak mowie o killstreaku :)

A tu chodzi o Largest Mutli Kill :D

 

@top

 

No nie wiem, moze Rito cos takieg zrobilo strollowanego ale wiem, ze na Botach na pewno sie tego nie da...

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...