Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Skrypt na drużyny beta xd


Sortinix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#Skrypt z 2013

Moge coś tam dodać,lub poprawić

skrypt dodaje drużyny RED i BLUE ;)

command /Team [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is empty:
			message "&cSortiq &bTeam &3BETA"
			message "&c/steam blue-dolacza do blue"
			message "&c/steam red-dolacza do red"
			message "&c/steam REDsetspawn-ustawia spawna red"
			message "&c/steam BLUEsetspawn-ustawia spawn blue"
			stop
		if arg 1 is "blue":
			broadcast "&c%player% dolaczyl do &bBLUE!"
			wait 1 second
			message "&aLoading preffix and suffix..."
			execute console command "pex user %player% group set blue"
			set {BLUE.%player%} to true
			set {RED.%player%} to false
			wait 3 seconds
			set the player's display name to "&7[&bBLUE&7] &7 %name of player%"
			set the player's tablist name to "&b%name of player%"
			stop

		if arg 1 is "red":
			broadcast "&b%player% dolaczyl do &cRED!"
			wait 1 second
			message "&aLoading preffix and suffix..."
			execute console command "pex user %player% group set red"
			set {BLUE.%player%} to false
			set {RED.%player%} to true
			wait 3 seconds
			set the player's display name to "&7[&cRED&7] &7 %name of player%"
			set the player's tablist name to "&c%name of player%"
			stop

		if arg 1 is "REDsetspawn":
			if player has permission "red.setspawn":
				set {RED} to location of player
				stop

		if arg 1 is "BLUEsetspawn":
			if player has permission "blue.setspawn":
				set {BLUE} to location of player
				stop
			
		
on death:                                                  #\
	if player has permission "red.respawn":            # \
		teleport player to {RED}                   #  \
		stop                                       #   ) Ten kawałek kodu nie będzie działał na gracza z uprawnieniem '*'!
	if player has permission "blue.respawn":           #  /
		teleport player to {BLUE}                  # /
		stop                                       #/

on damage:
	if {RED.%attacker%} is {RED.%victim%}:
		message "&cBlad: &4PvP miedzy czlonkami gildii jest wylaczone!"
		cancel event
		stop
	if {BLUE.%attacker%} is {BLUE.%victim%}:
		message "&cBlad: &4PvP miedzy czlonkami gildii jest wylaczone!"
		cancel event
		stop

Opublikowano

Po co tu permisje robic? Skoro nadajesz zmienną {BLUE.%player%} to mozesz przy smierci dac if {BLUE.%player%} is true.

Drugie, po co przy dolaczeniu do blue dajesz flase dla red? zostaw to jako not set omg.

Z areny nie ma wyjscia ?

 

 

Skrypt bez sensu, wytestowac sie nie da bo, przecierz cieżko na pastebin wsadzic, a nie chce mi sie tabowac all. 1/10, usun to z forum.

Opublikowano

pelno bugow bo gdy np.

 

pvp.victim i attacler bedzie false(czylo beda w innym teamie to sie nie moga bic) czyli pvp wgl nie dziala

zamiast zmiennych blue.red rob

%{team::%player%}

a w praktyce:

 

(team.%(team::%player%)%) =! blue/red

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...